App Store Google Play

У Слобожанському «з нуля» будують новий корпус початкової школи №2

01.03.2019 14:20
У Слобожанському «з нуля» будують новий корпус початкової школи №2

У Слобожанському «з нуля» будується новий корпус початкової школи №2. Там будуть їдальня, актова й спортивна зали, навчальні кабінети і зимовий сад. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Нові можливості для розвитку населених пунктів дала децентралізація. Реформу ініціював Президентом України Петро Порошенко. Громади отримали більше коштів та право самостійно вирішити, на які проекти їх витратити, - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. - Одна з найуспішніших громад області - Слобожанська. Там вже звели «з нуля» садочок та спорткомплекс. Нині будуємо новий корпус початкової школи». 

З 1995 року учні молодших класів Слобожанського займаються у бувшій будівлі дитячого садка. Спальні та ігрові там переобладнали у навчальні кабінети. 

У Слобожанському зводять новий корпус початкової школи №2

«Садочок був розрахований на 320 місць. А в облаштованій тут школі навчається аж понад 730 учнів, - пояснила директор Слобожанської початкової школи №2 Валентина Полупанова. - Нині частина школярів змушена навчатися у другу зміну».

Немає у школі і актової та спортивної зали. Займатися фізкультурою і проводити урочистості доводиться в одній і тій самій кімнаті. 

 Умови покращать для понад 700 учнів

«Немає і власної їдальні. На обід  треба ходити до сусідньої школи. А це зайві витрати часу – поки діти одягнуться, перейдуть дорогу. Дуже не зручно і малим, і вчителям», – розповів тато учня Слобожанської початкової школи №2 Андрій Шандрик.

Восени 2018-го поряд із старою будівлею школи закипіла робота. Підрядники вже уклали фундамент і звели каркас першого та другого поверхів нового корпусу. Нині монтують перекриття, згодом – облаштують дах і встановлять вікна.

 Проект втілюють місцевим та обласним коштом

У новій будівлі будуть 5 класів, лінгафонний кабінет для вивчення англійської, їдальня, актова й спортивна зали, бібліотека й читальний зал.

Проект втілюють місцевим та обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...