App Store Google Play

Попри рішення суду, незаконно звільнених павлоградських шахтарів так і не відновлюють на роботі

01.03.2019 13:00
Попри рішення суду, незаконно звільнених павлоградських шахтарів так і не відновлюють на роботі

Незаконно звільненні шахтарі «ДТЕК-Павлоградвугілля» продовжують боротьбу за відновлення на робочому місці. Про це сьогодні, 1 березня повідомив голова незалежної первинної профспілкової організації підприємства Олексій Михайлюк, передає Дніпроград.

За його словами, вже минуло чимало часу після рішення суду, згідно з яким звільнених шахтарів мали б були поновити на роботі. Втім, наразі зазначене рішення саботується керівництвом «Павлоградвугілля», а шахтарі залишаються без роботи.

Все почалося з того, що у 2017 році група павлоградських шахтарів утворила незалежну профспілку, яка почала боротися за права робітників. Це викликало реакцію з боку керівництва компанії, яке за словами Михайлюка почало тиснути на шахтарів.

За короткий проміжок часу з «Павлоградвугілля» було звільнено сім робітників, які були членами профспілки. Звільнення проводилися з порушеннями законодавства, тож не дивно, що суд забов’язав відновити робітників. Але наразі рішення суду ніхто не виконує.

«Вся відповідальність лежить на плечах керівника компанії «ДТЕК-Павлоградвіугілля» Сергії Вороніна, в сфері компетентності якого і має бути рішення про наше відновлення», - розповів Олексій Михайлюк.

Варто зауважити, що «Павлоградвугілля» чи не єдине в місті підприємство, на якому робітникам можливо отримувати гідну заробітну плату.

Шахтарі наголошують на тому, що будуть продовжувати відстоювати власні права, а також допомагати тим робітникам, які зустрічаються з порушеннями з боку керівництва компаній.

Нагадаємо, що у свій час павлоградські шахтарі голодували аби привернути увагу до незаконних дій керівництва шахти.

У свою чергу, народний депутат Андрій Денисенко підтримав робітників та звернувся до правоохоронних органів з вимогою захистити права шахтарів-голодувальників.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...