App Store Google Play

Попри рішення суду, незаконно звільнених павлоградських шахтарів так і не відновлюють на роботі

01.03.2019 13:00
Попри рішення суду, незаконно звільнених павлоградських шахтарів так і не відновлюють на роботі

Незаконно звільненні шахтарі «ДТЕК-Павлоградвугілля» продовжують боротьбу за відновлення на робочому місці. Про це сьогодні, 1 березня повідомив голова незалежної первинної профспілкової організації підприємства Олексій Михайлюк, передає Дніпроград.

За його словами, вже минуло чимало часу після рішення суду, згідно з яким звільнених шахтарів мали б були поновити на роботі. Втім, наразі зазначене рішення саботується керівництвом «Павлоградвугілля», а шахтарі залишаються без роботи.

Все почалося з того, що у 2017 році група павлоградських шахтарів утворила незалежну профспілку, яка почала боротися за права робітників. Це викликало реакцію з боку керівництва компанії, яке за словами Михайлюка почало тиснути на шахтарів.

За короткий проміжок часу з «Павлоградвугілля» було звільнено сім робітників, які були членами профспілки. Звільнення проводилися з порушеннями законодавства, тож не дивно, що суд забов’язав відновити робітників. Але наразі рішення суду ніхто не виконує.

«Вся відповідальність лежить на плечах керівника компанії «ДТЕК-Павлоградвіугілля» Сергії Вороніна, в сфері компетентності якого і має бути рішення про наше відновлення», - розповів Олексій Михайлюк.

Варто зауважити, що «Павлоградвугілля» чи не єдине в місті підприємство, на якому робітникам можливо отримувати гідну заробітну плату.

Шахтарі наголошують на тому, що будуть продовжувати відстоювати власні права, а також допомагати тим робітникам, які зустрічаються з порушеннями з боку керівництва компаній.

Нагадаємо, що у свій час павлоградські шахтарі голодували аби привернути увагу до незаконних дій керівництва шахти.

У свою чергу, народний депутат Андрій Денисенко підтримав робітників та звернувся до правоохоронних органів з вимогою захистити права шахтарів-голодувальників.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...