App Store Google Play

Під час вибуху на шахті ім. Героїв космосу приховали інформацію про одного постраждалого, - профспілка шахтарів

01.03.2019 16:20
Під час вибуху на шахті ім. Героїв космосу приховали інформацію про одного постраждалого, - профспілка шахтарів

На початку 2019 року неподалік Павлограду стався вибух на шахті імені Героїв космосу ДТЕК стався вибух, внаслідок якого серйозних травм зазнали п’ять шахтарів. Втім, як заявляють в незалежній профспілці «Павлоградвугілля» було приховано факт травмування ще одного робітника. Про це сьогодні, 1 березня, під час прес-конференції повідомив  голова незалежної первинної профспілкової організації «Павлоградвугілля» Олексій Михайлюк, передає Дніпроград.

Так, за його словами, до профспілки за допомогою звернувся робітник шахти ім. Героїв космосу, який під час нещасного випадку знаходився у тому ж секторі, що й інші п’ять шахтарів.

«Він знаходився трохи далі від групи шахтарів. Під час вибуху його відкинуло, він втратив свідомість. Згодом, прийшовши до тями, шахтар самотужки піднявся нагору й повідомив що він також був в епіцентрі вибуху. Цей факт проігнорували й робітник відправився додому», - зазначив Михайлюк.

Хоча після вибуху його стан був задовільний, вже наступного дня шахтар відчув наслідки інциденту – в нього з’явилися головні болі та значно погіршився загальний стан здоров’я.

Зазначається, що шостий постраждалий звернувся до керівництва й повідомив про свій стан здоров’я, на що отримав лише констатацію того, що він отруївся газом. Таким чином, він залишився поза переліку тих, хто офіційно вважається постраждалим.

«Він звернувся за допомогою до нашої профспілки, але через те, що він не є нашим членом, ми не можемо від її імені захищати його права. Але ми надали йому всі необхідні консультації для подальших кроків», - додав Олексій Михайлюк.

Таким чином, можна вважати, що під час вибуху на шахті ім. Героїв космосу постраждали не п’ять, а шість робітників.

Нагадаємо, що незаконно звільненні шахтарі «Павлоградвугілля» продовжують боротися за відновлення на робочих місця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...