App Store Google Play

У ситуації з призначенням Марченка головою ОВК найбільше питань до прокуратури, - Євромайдан-Дніпро

28.02.2019 15:20
У ситуації з призначенням Марченка головою ОВК найбільше питань до прокуратури, - Євромайдан-Дніпро

У ганебній ситуації з призначенням на посаду голови однієї з виборчих комісій у Дніпрі очільника забороненої організації "Союз радянських офіцерів" Віктора Марченка найбільше питань виникає до прокуратури. Зокрема, чому відкритий колаборант, який пропагував анексію України, досі не знаходиться за ґратами. Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" заявив активіст ГО "Євромайдан Дніпро" Ігор Руденко, передає Дніпроград.

"Питання навіть не до Капліна та не до їх політичної партії, а перш за все до прокуратури - чому цей сепаратист ще не в тюрмі? П'ять років пройшло. Де процесуальний контроль?", - прокоментував Ігор Руденко.

На прес-конференцію також був запрошений помічник кандидата у президенти Сергія Капліна, за квотою якого Марченко був призначений головувати в ОВК, проте з певних причин до журналістів він так і не з'явився.

"На жаль, сьогодні відсутній Олег Цуркан, тому що відповісти на питання, як так сталося що така людина була призначена головою ОВК, може лише він. А, може, і не дивно, що його тут немає. Можливо, йому нема чого відповісти на це, тут важко сказати. Чому такі люди просочуються? Я вважаю, що команда Капліна, при всій повазі до нього, не допрацьовує кадрові питання", - додав Руденко.

Нині посаду очільника окружної виборчої комісії №24 займає інший активіст "Євромайдан Дніпро" Костянтин Аксютін. Він, у свою чергу, пообіцяв перевіряти кандидатів самостійно по мірі своїх можливостей.

"Я обіцяю, що вибори пройдуть чесно, прозоро, без усіляких фальсифікацій та маніпуляцій. Ніяких питань по виборах не виникне. У своїй роботі я буду користуватися лише законами і звертатися до журналістів та правоохоронців, якщо буде така необхідність", - повідомив Костянтин Аксютін.

Нагадаємо, що призначення відомого колаборанта Марченка на посаду голови окружкому буквально підірвало інфопростір. Кандидат у Президенти Сергій Каплін пообіцяв відкликати одіозного представника з посади. В якості доказу він продемонстрував копію відповідного подання до Центральної виборчої комісії. Втім, на сайті ЦВК таке подіння протягом двох діб так і не з'явилося.

Заяву про складання повноважень голови виборчої комісії одіозний "радянський офіцер" Марченко написав лише під тиском патріотів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...