App Store Google Play

На "Дніпровські електромережі" наклали штраф за зловживання монопольним становищем

28.02.2019 17:00
На "Дніпровські електромережі" наклали штраф за зловживання монопольним становищем

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України визнала дії АТ «Дніпровські електромережі» (до перейменування - ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго») зловживанням монопольним становищем на ринку послуг з розподілу електричної енергії та наклала штраф у розмірі 3 486 751 гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу АМКУ.

Зазначається, що ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» в період з 01.01.2016 по 31.12.2016 займало монопольне становище на ринку послуг з розподілу електричної енергії на території Дніпропетровської області в межах розташування місцевих електричних мереж, що перебувають у його власності, як таке, що не мало жодного конкурента.

Протягом 2016 року ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго»  неодноразово здійснювало організаційно-технічні заходи з обмеження електропостачання основного споживача ТОВ «Восток Руда», не забезпечивши при цьому необхідні рівні надійності та якості електропостачання для значної кількості споживачів. 

Внаслідок таких дій відбулось припинення електропостачання 86 юридичним особам та 1 596 побутовим споживачам міста Жовті Води.

Такі дії ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» визнані Тимчасової адміністративною колегією порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем.

За вказане порушення на ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» накладено штраф у розмірі 3 486 751 грн.

Раніше повідомлялося, що через плутанину з реформою ринку електроенергії ДТЕК обіцяє повертати абонентам помилково сплачені кошти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...