App Store Google Play

Дніпропетровська філармонія запрошує на концерт академічного симфонічного оркестру

28 Лютого 17:20
Дніпропетровська філармонія запрошує на концерт академічного симфонічного оркестру

1 березня у Дніпропетровській філармонії відбудеться концерт академічного симфонічного оркестру. Для містян підготували програму, під час якої музиканти виконають Концерт для оркестру Бела Бартока та Концерт для скрипки з оркестром Яна Сібеліуса. Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції в ІА "Міст-Дніпро" повідомила головний диригент філармонії Наталія Пономарчук.

"Концерт Сібеліуса - всесвітньо відомий твір, який увійшов до золотого фонду скрипкових світових концертів. Це неймовірно самобутня музика. Не менш самобутній і Концерт для симфонічного оркестру Бела Бартока - унікальний твір, який був написаний не для сольного інструмента. Обидва автори мають незвичайну тяжку долю, а також драматичну історію створення Концертів. Все це відображено в їхній музиці. Тому вона містить філософію та історію", - зазначила Наталія Пономарчук.

Соліст програми - харківський скрипаль Дмитро Удовиченко, який нині навчається мистецтву у класі концертмейстера, професора Бориса Гарліцкого в Німеччині.

"Я дуже радий, що мій дебют відбуватиметься саме у Дніпрі. Я тісно пов'язаний з цим містом. Колись я приїжджав сюди брати участь у щорічному конкурсі імені Когана. А в минулому році я вже його відкривав як запрошений музикант", - прокоментував подію Дмитро Удовиченко.

Початок концерту о 19:00. Як зазначила головний диригент філармонії Наталія Пономарчук, гратимуть його лише один раз, утім у планах - повторювати затребувані концерти декілька разів.

"На жаль, нині у нас немає такої практики. Але хотілось би повторювати концерти двічі, є така європейська практика. Але ми вже думаємо над тим, аби з наступного сезону або ж через рік запровадити її у Дніпрі", - додала Наталія Пономарчук.

Раніше повідомлялося, що у Дніпропетровській філармонії відлунав святковий концерт симфонічного оркестра на честь 100-ліття з дня заснування Азербайджанської демократичної республіки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...