App Store Google Play

Дніпропетровська філармонія запрошує на концерт академічного симфонічного оркестру

28.02.2019 17:20
Дніпропетровська філармонія запрошує на концерт академічного симфонічного оркестру

1 березня у Дніпропетровській філармонії відбудеться концерт академічного симфонічного оркестру. Для містян підготували програму, під час якої музиканти виконають Концерт для оркестру Бела Бартока та Концерт для скрипки з оркестром Яна Сібеліуса. Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції в ІА "Міст-Дніпро" повідомила головний диригент філармонії Наталія Пономарчук.

"Концерт Сібеліуса - всесвітньо відомий твір, який увійшов до золотого фонду скрипкових світових концертів. Це неймовірно самобутня музика. Не менш самобутній і Концерт для симфонічного оркестру Бела Бартока - унікальний твір, який був написаний не для сольного інструмента. Обидва автори мають незвичайну тяжку долю, а також драматичну історію створення Концертів. Все це відображено в їхній музиці. Тому вона містить філософію та історію", - зазначила Наталія Пономарчук.

Соліст програми - харківський скрипаль Дмитро Удовиченко, який нині навчається мистецтву у класі концертмейстера, професора Бориса Гарліцкого в Німеччині.

"Я дуже радий, що мій дебют відбуватиметься саме у Дніпрі. Я тісно пов'язаний з цим містом. Колись я приїжджав сюди брати участь у щорічному конкурсі імені Когана. А в минулому році я вже його відкривав як запрошений музикант", - прокоментував подію Дмитро Удовиченко.

Початок концерту о 19:00. Як зазначила головний диригент філармонії Наталія Пономарчук, гратимуть його лише один раз, утім у планах - повторювати затребувані концерти декілька разів.

"На жаль, нині у нас немає такої практики. Але хотілось би повторювати концерти двічі, є така європейська практика. Але ми вже думаємо над тим, аби з наступного сезону або ж через рік запровадити її у Дніпрі", - додала Наталія Пономарчук.

Раніше повідомлялося, що у Дніпропетровській філармонії відлунав святковий концерт симфонічного оркестра на честь 100-ліття з дня заснування Азербайджанської демократичної республіки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...