App Store Google Play

Дніпропетровська філармонія запрошує на концерт академічного симфонічного оркестру

28 Лютого 17:20
Дніпропетровська філармонія запрошує на концерт академічного симфонічного оркестру

1 березня у Дніпропетровській філармонії відбудеться концерт академічного симфонічного оркестру. Для містян підготували програму, під час якої музиканти виконають Концерт для оркестру Бела Бартока та Концерт для скрипки з оркестром Яна Сібеліуса. Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції в ІА "Міст-Дніпро" повідомила головний диригент філармонії Наталія Пономарчук.

"Концерт Сібеліуса - всесвітньо відомий твір, який увійшов до золотого фонду скрипкових світових концертів. Це неймовірно самобутня музика. Не менш самобутній і Концерт для симфонічного оркестру Бела Бартока - унікальний твір, який був написаний не для сольного інструмента. Обидва автори мають незвичайну тяжку долю, а також драматичну історію створення Концертів. Все це відображено в їхній музиці. Тому вона містить філософію та історію", - зазначила Наталія Пономарчук.

Соліст програми - харківський скрипаль Дмитро Удовиченко, який нині навчається мистецтву у класі концертмейстера, професора Бориса Гарліцкого в Німеччині.

"Я дуже радий, що мій дебют відбуватиметься саме у Дніпрі. Я тісно пов'язаний з цим містом. Колись я приїжджав сюди брати участь у щорічному конкурсі імені Когана. А в минулому році я вже його відкривав як запрошений музикант", - прокоментував подію Дмитро Удовиченко.

Початок концерту о 19:00. Як зазначила головний диригент філармонії Наталія Пономарчук, гратимуть його лише один раз, утім у планах - повторювати затребувані концерти декілька разів.

"На жаль, нині у нас немає такої практики. Але хотілось би повторювати концерти двічі, є така європейська практика. Але ми вже думаємо над тим, аби з наступного сезону або ж через рік запровадити її у Дніпрі", - додала Наталія Пономарчук.

Раніше повідомлялося, що у Дніпропетровській філармонії відлунав святковий концерт симфонічного оркестра на честь 100-ліття з дня заснування Азербайджанської демократичної республіки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...