App Store Google Play

17 мешканців Січеславщини відкрили бізнес завдяки грантовій програмі USAID

28.02.2019 19:00
17 мешканців Січеславщини відкрили бізнес завдяки грантовій програмі USAID

Власний салон краси, кабінет фізичної реабілітації, еко-майстерня та виробництво шкіряних сумок. Такі підприємства відкрили на Січеславщині переселенці та бійці АТО. Вони стали учасниками грантової програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Про це повідомили в управлінні економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Дніпроград.

«2016-го в Україні стартувала програма агентства США з міжнародного розвитку USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Її учасниками стали переселенці, бійці АТО і їхні рідні з 8 областей України. З Дніпропетровщини долучилися 167 людей», – розповіли в управлінні економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Учасники пройшли бізнес-тренінги та отримали юридичні консультації від фахівців. 17 отримали грант на створення малого приватного підприємства. Ще 5 керівників вже існуючих компаній змогли дати нові робочі місця для постраждалих від конфлікту та людей з інвалідністю.

Переселенка з Донецька Ольга Бобровська відкрила власний салон краси у Дніпрі. Жінка отримала грант у 38 тис. грн.

«Понад 15 років я була майстром манікюру та педікюру. Але коли переїхала, то втратила своїх клієнтів. Починала все з початку. Завдяки програмі навчилась оформлювати і вести бізнес. Я люблю свою роботу, люблю людей, мені подобається робити їх щасливими і красивими», – сказала учасниця програми Ольга Бобровська.  

Учасник АТО, дніпровець Іван Казаєв зміг створити кабінет лікувальної фізкультури.

«До війни я працював хірургом. Але через отримані травми більше не можу повернутися до професії. Вирішив зайнятися реабілітацією. Програма USAID допомогла відкрити власний кабінет», – сказав учасник програми Іван Казаєв.     

Вардан Сукіасян нині мешкає у Кривому Розі. 2009 року у Донецьку почав займатися продажем металопрокату. Згодом – його виробництвом. Нині фірма чоловіка працює на Січеславщині.

«Я отримав грант у 300 тис. грн. За ці кошти зміг працевлаштувати 10 людей – переселенців, воїнів АТО і людей з інвалідністю», – сказав учасник програми Вардан Сукіасян.   

Кординатор програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» на Січеславщині – Жіночий інформаційно-координаційний центр за підтримки Українського жіночого фонду.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...