App Store Google Play

17 мешканців Січеславщини відкрили бізнес завдяки грантовій програмі USAID

28.02.2019 19:00
17 мешканців Січеславщини відкрили бізнес завдяки грантовій програмі USAID

Власний салон краси, кабінет фізичної реабілітації, еко-майстерня та виробництво шкіряних сумок. Такі підприємства відкрили на Січеславщині переселенці та бійці АТО. Вони стали учасниками грантової програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Про це повідомили в управлінні економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Дніпроград.

«2016-го в Україні стартувала програма агентства США з міжнародного розвитку USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Її учасниками стали переселенці, бійці АТО і їхні рідні з 8 областей України. З Дніпропетровщини долучилися 167 людей», – розповіли в управлінні економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Учасники пройшли бізнес-тренінги та отримали юридичні консультації від фахівців. 17 отримали грант на створення малого приватного підприємства. Ще 5 керівників вже існуючих компаній змогли дати нові робочі місця для постраждалих від конфлікту та людей з інвалідністю.

Переселенка з Донецька Ольга Бобровська відкрила власний салон краси у Дніпрі. Жінка отримала грант у 38 тис. грн.

«Понад 15 років я була майстром манікюру та педікюру. Але коли переїхала, то втратила своїх клієнтів. Починала все з початку. Завдяки програмі навчилась оформлювати і вести бізнес. Я люблю свою роботу, люблю людей, мені подобається робити їх щасливими і красивими», – сказала учасниця програми Ольга Бобровська.  

Учасник АТО, дніпровець Іван Казаєв зміг створити кабінет лікувальної фізкультури.

«До війни я працював хірургом. Але через отримані травми більше не можу повернутися до професії. Вирішив зайнятися реабілітацією. Програма USAID допомогла відкрити власний кабінет», – сказав учасник програми Іван Казаєв.     

Вардан Сукіасян нині мешкає у Кривому Розі. 2009 року у Донецьку почав займатися продажем металопрокату. Згодом – його виробництвом. Нині фірма чоловіка працює на Січеславщині.

«Я отримав грант у 300 тис. грн. За ці кошти зміг працевлаштувати 10 людей – переселенців, воїнів АТО і людей з інвалідністю», – сказав учасник програми Вардан Сукіасян.   

Кординатор програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» на Січеславщині – Жіночий інформаційно-координаційний центр за підтримки Українського жіночого фонду.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...