App Store Google Play

У школі №127 розпочали будівництво переходу до туалету на вулиці за 7 мільйонів гривень

27.02.2019 17:40
У школі №127 розпочали будівництво переходу до туалету на вулиці за 7 мільйонів гривень

В Дніпрі у середній загальноосвітній школі №127 розпочалося будівництво переходу, який об'єднає будівлю навчального закладу з туалетом, який розташовано на вулиці. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на допис Івана Васючкова у Facebook.

"Судячи з усього вже восени учні НСШ 127 ходитимуть до вбиральні не по вулиці, а по переходу. У грудні 2018 відбувся тендер, днями почали роботи", - написав Васючков.

Дійсно, наприкінці минулого року Департамент гуманітарної політики міської ради уклав угоду з ПП "Лана" на будівництво зазначеного переходу. Школа №127 є однією з небагатьох в Дніпрі, яка має вбиральню саме на вулиці.

Відомо, що довжина споруди буде близько 70 метрів. Коридор повинен являти собою теплу галерею, по якій школярі зможуть комфортно ходити в туалет.

Вартість такої прибудови підрядник ПП "Лана" оцінив в 6 мільйонів 722 тисячі гривень. У цю суму, також, входить і благоустрій території. Крім того, коридор обіцяють адаптувати для дітей з обмеженими можливостями.

Варто зазначити, що згідно із інформацією з документів в тендері, будівництво триватиме 270 днів. Сама угода була укладена 16 січня 2019 року. Тобто будівництво мають завершити до кінця вересня.

Нагадаємо, що міськрада Дніпра витрачає майже 700 тисяч на очищення вигрібних ям на шкільних подвір'ях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...