App Store Google Play

У школі №127 розпочали будівництво переходу до туалету на вулиці за 7 мільйонів гривень

27 Лютого 17:40
У школі №127 розпочали будівництво переходу до туалету на вулиці за 7 мільйонів гривень

В Дніпрі у середній загальноосвітній школі №127 розпочалося будівництво переходу, який об'єднає будівлю навчального закладу з туалетом, який розташовано на вулиці. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на допис Івана Васючкова у Facebook.

"Судячи з усього вже восени учні НСШ 127 ходитимуть до вбиральні не по вулиці, а по переходу. У грудні 2018 відбувся тендер, днями почали роботи", - написав Васючков.

Дійсно, наприкінці минулого року Департамент гуманітарної політики міської ради уклав угоду з ПП "Лана" на будівництво зазначеного переходу. Школа №127 є однією з небагатьох в Дніпрі, яка має вбиральню саме на вулиці.

Відомо, що довжина споруди буде близько 70 метрів. Коридор повинен являти собою теплу галерею, по якій школярі зможуть комфортно ходити в туалет.

Вартість такої прибудови підрядник ПП "Лана" оцінив в 6 мільйонів 722 тисячі гривень. У цю суму, також, входить і благоустрій території. Крім того, коридор обіцяють адаптувати для дітей з обмеженими можливостями.

Варто зазначити, що згідно із інформацією з документів в тендері, будівництво триватиме 270 днів. Сама угода була укладена 16 січня 2019 року. Тобто будівництво мають завершити до кінця вересня.

Нагадаємо, що міськрада Дніпра витрачає майже 700 тисяч на очищення вигрібних ям на шкільних подвір'ях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...