App Store Google Play

У Нікополі стару будівлю поліклініки реконструюють під дитячу лікарню

27.02.2019 15:40
У Нікополі стару будівлю поліклініки реконструюють під дитячу лікарню

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює у Нікополі стару триповерхову будівлю поліклініки. Там розташують сучасну дитячу лікарню. Вперше в історії міста медзаклад отримає власне приміщення. Там буде і стаціонар, і діагностичне відділення, і амбулаторія. Все – в одній будівлі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Забезпечити доступ до якісної медицини всіх мешканців області – таке завдання Президента України Петра Порошенка. За чотири роки реконструювали та звели «з нуля» 36 медзакладів, –   зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У Нікополі дитяча лікарня ніколи не мала окремого приміщення. Після реконструкції триповерхової старої будівлі маленькі пацієнти обстежуватимуться та лікуватимуться у сучасних умовах».

Фасад будівлі вже утеплений

Про окрему будівлю дитячої лікарні мріяли багато поколінь нікопольчан. Різні відділення розкидані містом, а це – незручності і для батьків, і для маленьких пацієнтів.

«На рентген треба везти дитину в одне місце, на УЗД – в інше, до вузькопрофільних фахівців – у третє. Це дуже незручно. Добре, якщо і стаціонар, і поліклініка, і обстеження будуть в одній будівлі», – поділилася мешканка Нікополя Тетяна Чаплигіна.

Дитячу лікарню розташують у триповерховій будівлі колишньої поліклініки. Нині її реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація.

У розпалі – внутрішнє оздоблення

«Понад 30 років Нікополь чекав на дитячу лікарню. Нарешті в одній будівлі буде консультативно-діагностичний центр, стаціонар, лабораторне, рентгенологічне відділення, – сказав головний лікар дитячої міської лікарні В’ячеслав Мальгін. – Маємо висококваліфікованих фахівців – окулістів, ЛОР-лікарів, невропатологів, кардіологів, хірургів, травматологів, ендокринологів, гастроентерологів. Вони прийматимуть пацієнтів із Нікопольського, Томаківського районів, сусідніх Марганця і Покрова». 

Нині фасад будівлі вже утеплений. Його облаштовують декоративною штукатуркою.

Облаштують і стаціонар на 36 ліжок

«Нарешті не треба буде їздити з дитиною на обстеження до обласного центру. Всі медпослуги матимемо у себе в місті. Дякуємо всім, хто допомагає зробити це у Нікополі», – сказала місцева Лариса Єрьоміна.

Всередині підрядники замінили комунікації. У розпалі – оздоблювальні роботи. На третьому поверсі стіни підготовили під фарбування, підлогу – під лінолеум. На інших – монтують стелю. Кипить робота й у підвалі – там підлогу облаштовують кахлем.

На добу дитяча лікарня Нікополя прийматиме понад 200 маленьких пацієнтів

«Плануємо закупити сучасне обладнання для гастроскопії, УЗД  та рентген-діагностики, анестезії. У стаціонарі облаштуємо палату інтенсивної терапії. Будуть і сімейні палати – для перебування дітлахів із батьками, – зазначила педіатр Олена Полякова. – Бачили осучаснену лікарню ім. Руднєва у Дніпрі – це просто космос! Працювати у таких умовах – щастя. Коли лікарня скоріше нагадує затишну оселю, аніж медзаклад, то і одужання приходить швидше».

На добу дитяча лікарня Нікополя прийматиме понад 200 маленьких пацієнтів – мешканців міста та найближчих населених пунктів. Буде і стаціонар на 36 ліжок.

Нагадаємо, що оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...