App Store Google Play

У ДніпроОДА презентували план розвитку області, до якого кожен її мешканець може внести корективи

27.02.2019 14:20
У ДніпроОДА презентували план розвитку області, до якого кожен її мешканець може внести корективи

Сьогодні, 27 лютого, в ДніпроОДА презентували план розвитку Січеславщини на найближчі три роки. Заповнивши анкету, кожен мешканець області зможе внести в нього свої побажання та зміни. Про це розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман, передає Дніпроград.

За його словами, проект перспективного розвитку Січеславщини на 2019-2021 рр. буде направлено до всіх населених пунктів для обговорення і затвердження. До плану увійшло близько тисячі соціально значущих інфраструктурних проектів.

«Це консолідований документ, який ми хочемо донести до кожного мешканця області. Для цього адміністрація підготувала анкети, з якими мають ознайомитися та заповнити мешканці територій, котрі зазнають змін», - зазначив Кужман.

До анкети можна буде внести свої зауваження, котрі в ДніпроОДА мають врахувати.  Після обговорення проекту розвитку, він перейде до стадії ухвалення та реалізації.

«За трирічний період планується ремонт більш ніж 300 доріг, в тому числі капітальний ремонт автошляхів національного значення. Також у плані є реконструкція 38 дошкільних закладів, будівництво «з нуля» п’яти садочків та 21 опорної школи. Окрім цього передбачено будівництво 25 будинків, у яких близько 300 сімей учасників АТО та ООС отримають нове житло», - додав Олег Кужман.

Він наголосив, що кожен може взяти участь у коригуванні плану розвитку області. Лише тоді, коли більша частина населення будь-якої громади погодить проект, він буде реалізований. Для цього потрібно заповнити анкети, які будуть розповсюджувати через органи місцевого самоврядування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...