App Store Google Play

На Січеславщині функціонують 12 стаціонарних постів та дві мобільні станції для екомоніторингу

27 Лютого 15:20
На Січеславщині функціонують 12 стаціонарних постів та дві мобільні станції для екомоніторингу

Сьогодні, 27 лютого, у Дніпрі презентували Стратегію розвитку Центру Екологічного моніторингу області на 2019 - 2023 роки, передає Дніпроград. 

Депутат Дніпропетровської обласної ради Олексій Ангурець розповів, що протягом 2016 - 2018 років в області пройшов перший етап створення Центру екомоніторингу. Наразі в облраді створене спеціальне комунальне підприємство, яке займається цим питанням. 

"Передумовою створення центру стало значне техногенне навантаження області, яке спричинено промисловими підприємствами. Основний вплив на довкілля здійснюють такі галузі економіки: енергетика, видобувна промисловість, чорна металургія та кольорова металургія. Наразі створене КП, сформований штат спеціалістів, розроблений план роботи, придбаний перший блок обладнання і програмного забезпечення", - розповів Ангурець.

На сьогодні в регіоні встановлено 12 стаціонарних постів та дві автомобільні станції екомоніторингу. Також функціонують два портативних газоаналізатора.

"У Дніпрі, Нікополі та Павлограді встановили три стаціонарні станції у 2017 році. Вже у 2018 році були встановлені ще дев'ять станцій. Ми охопили Зеленодольськ, Покров. Мобільні станції виїжджають по регіону там, де не охоплені території стаціонарами. Також користуємося портативними аналізаторами, якими можна користуватися навіть у приміщеннях", - розповів в. о. директора КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради Андрій Сідеков.

За словами фахівців, техніка вимірює 16 показників забрудненості повітря.

У планах екологів придбати додаткові стаціонарні та мобільні станції моніторингу стану атмосферного повітря, аналізатори води та ґрунту. Також розробити програмний комплекс для моделювання та прогнозування та інше.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі пройшов перший в Україні воркшоп зі збору датчиків вимірювання дрібнодисперсного пилу у повітрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...