App Store Google Play

На Січеславщині функціонують 12 стаціонарних постів та дві мобільні станції для екомоніторингу

27.02.2019 15:20
На Січеславщині функціонують 12 стаціонарних постів та дві мобільні станції для екомоніторингу

Сьогодні, 27 лютого, у Дніпрі презентували Стратегію розвитку Центру Екологічного моніторингу області на 2019 - 2023 роки, передає Дніпроград. 

Депутат Дніпропетровської обласної ради Олексій Ангурець розповів, що протягом 2016 - 2018 років в області пройшов перший етап створення Центру екомоніторингу. Наразі в облраді створене спеціальне комунальне підприємство, яке займається цим питанням. 

"Передумовою створення центру стало значне техногенне навантаження області, яке спричинено промисловими підприємствами. Основний вплив на довкілля здійснюють такі галузі економіки: енергетика, видобувна промисловість, чорна металургія та кольорова металургія. Наразі створене КП, сформований штат спеціалістів, розроблений план роботи, придбаний перший блок обладнання і програмного забезпечення", - розповів Ангурець.

На сьогодні в регіоні встановлено 12 стаціонарних постів та дві автомобільні станції екомоніторингу. Також функціонують два портативних газоаналізатора.

"У Дніпрі, Нікополі та Павлограді встановили три стаціонарні станції у 2017 році. Вже у 2018 році були встановлені ще дев'ять станцій. Ми охопили Зеленодольськ, Покров. Мобільні станції виїжджають по регіону там, де не охоплені території стаціонарами. Також користуємося портативними аналізаторами, якими можна користуватися навіть у приміщеннях", - розповів в. о. директора КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради Андрій Сідеков.

За словами фахівців, техніка вимірює 16 показників забрудненості повітря.

У планах екологів придбати додаткові стаціонарні та мобільні станції моніторингу стану атмосферного повітря, аналізатори води та ґрунту. Також розробити програмний комплекс для моделювання та прогнозування та інше.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі пройшов перший в Україні воркшоп зі збору датчиків вимірювання дрібнодисперсного пилу у повітрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...