App Store Google Play

На місці обіцяного Гуфманом парку на ж/м Тополя з дозволу міськради вирізали дерева і збираються будувати ТРЦ

27.02.2019 09:20
На місці обіцяного Гуфманом парку на ж/м Тополя з дозволу міськради вирізали дерева і збираються будувати ТРЦ

Вчора вранці, 26 лютого, на житловому масиві Тополя вранці було знищено 42 дерева - на їх місці міська рада дозволила побудувати "універсальний торговий майданчик". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив один із місцевих мешканців, передає Дніпроград.

Зазначається, що техніка та робітники почали свою роботу близько 8:00 біля будинку №22 по вулиці Панікахи. Мешканці багатоповерхівки одразу вийшли до осіб, які знищували дерева і запитали для чого вони це роблять. У відповідь вони отримали документи з міської ради, які дозвовляли підприємцям знищити 42 дерева і на їхньому місці побудувати черговий ТРЦ площею 1033 кв.м.

Не дивлячись на те, що підприємці заплатили до міського бюджету компенсацію за знищені дерева, місцеві мешканці наголошують на тому, що насадження захищали будинок №22 від підтоплення. Зокрема, знищені 42 дерева стримували 168 тонн води, яка наразі піде під фундамент будівлі.

Таким чином, за підтримки міської ради в Дніпрі замість зелених зон дедалі частіше з'являються торгові точки. Схожа ситуація вже мала місце у Придніпровську.

Варто також зауважити, що біля будинку №22 по вулиці Панікахи за підтримки одіозного Геннадія Гуфмана нещодавно показово висаджували молоді дерева. Вочевидь, у піар-акції дерева свою роль відіграли і їх спокійно віддали під знищення. Втім, це не заважає Гуфману розміщувати поряд із знищеними деревами вітання з 8 березня.

Наразі мешканці Тополі звернулися до влади з вимогою зупинити будівництво ТРЦ і не знищувати дерева.

В будинку №22 проживає приблизно півтори тисячі осіб, які наразі стали заручниками рішення міських чиновників та місцевих ділків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...