App Store Google Play

На місці обіцяного Гуфманом парку на ж/м Тополя з дозволу міськради вирізали дерева і збираються будувати ТРЦ

27.02.2019 09:20
На місці обіцяного Гуфманом парку на ж/м Тополя з дозволу міськради вирізали дерева і збираються будувати ТРЦ

Вчора вранці, 26 лютого, на житловому масиві Тополя вранці було знищено 42 дерева - на їх місці міська рада дозволила побудувати "універсальний торговий майданчик". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив один із місцевих мешканців, передає Дніпроград.

Зазначається, що техніка та робітники почали свою роботу близько 8:00 біля будинку №22 по вулиці Панікахи. Мешканці багатоповерхівки одразу вийшли до осіб, які знищували дерева і запитали для чого вони це роблять. У відповідь вони отримали документи з міської ради, які дозвовляли підприємцям знищити 42 дерева і на їхньому місці побудувати черговий ТРЦ площею 1033 кв.м.

Не дивлячись на те, що підприємці заплатили до міського бюджету компенсацію за знищені дерева, місцеві мешканці наголошують на тому, що насадження захищали будинок №22 від підтоплення. Зокрема, знищені 42 дерева стримували 168 тонн води, яка наразі піде під фундамент будівлі.

Таким чином, за підтримки міської ради в Дніпрі замість зелених зон дедалі частіше з'являються торгові точки. Схожа ситуація вже мала місце у Придніпровську.

Варто також зауважити, що біля будинку №22 по вулиці Панікахи за підтримки одіозного Геннадія Гуфмана нещодавно показово висаджували молоді дерева. Вочевидь, у піар-акції дерева свою роль відіграли і їх спокійно віддали під знищення. Втім, це не заважає Гуфману розміщувати поряд із знищеними деревами вітання з 8 березня.

Наразі мешканці Тополі звернулися до влади з вимогою зупинити будівництво ТРЦ і не знищувати дерева.

В будинку №22 проживає приблизно півтори тисячі осіб, які наразі стали заручниками рішення міських чиновників та місцевих ділків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...