App Store Google Play

Міськрада за 13 млн. євро кредитних коштів оновить тролейбусний парк

27 Лютого 11:00
Міськрада за 13 млн. євро кредитних коштів оновить тролейбусний парк

Вчора, 26 лютого, КП «Дніпровський електротранспорт» і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитний договір щодо оновлення тролейбусного парку. Загальна вартість проекту оновлення – 15 млн євро, а кредит надається на 12 років під гарантію міста.  Про це під час  прес-конференції повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко, передає Дніпроград.

Договір передбачає придбання 44 тролейбусів з низькою підлогою, з них 32 матимуть систему автономного ходу не менше ніж 500 метрів, а 12 – запас автономного ходу не менше 12 км.

Цьогоріч планується запуск тролейбусного маршруту до ж/м Придніпровськ, подовження маршруту до ж/м Перемога, а також збільшення інфраструктури контактної мережі маршруту на ж/м Сонячний.

«Плануємо, що через 2-3 роки електротранспорт складе серйозну конкуренцію приватним перевізникам», – пообіцяв заступник міського голови Михайло Лисенко.

Кредит надається на 12 років під гарантію міста. Загальна вартість проекту оновлення тролейбусного парку – 15 млн євро, з яких 13 млн євро – кредит ЄБРР (11,5 млн євро надасть банк, ще 1,5 млн євро – кошти Фонду чистих технологій), а решта – гроші міського бюджету.

ЄБРР вже має досвід роботи з нашим містом: він займався проектами енергоефективності бюджетних будівель та добудови метрополітену.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі за 4,2 мільйона розроблять транспортну модель міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...