App Store Google Play

Міськрада за 13 млн. євро кредитних коштів оновить тролейбусний парк

27 Лютого 11:00
Міськрада за 13 млн. євро кредитних коштів оновить тролейбусний парк

Вчора, 26 лютого, КП «Дніпровський електротранспорт» і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитний договір щодо оновлення тролейбусного парку. Загальна вартість проекту оновлення – 15 млн євро, а кредит надається на 12 років під гарантію міста.  Про це під час  прес-конференції повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко, передає Дніпроград.

Договір передбачає придбання 44 тролейбусів з низькою підлогою, з них 32 матимуть систему автономного ходу не менше ніж 500 метрів, а 12 – запас автономного ходу не менше 12 км.

Цьогоріч планується запуск тролейбусного маршруту до ж/м Придніпровськ, подовження маршруту до ж/м Перемога, а також збільшення інфраструктури контактної мережі маршруту на ж/м Сонячний.

«Плануємо, що через 2-3 роки електротранспорт складе серйозну конкуренцію приватним перевізникам», – пообіцяв заступник міського голови Михайло Лисенко.

Кредит надається на 12 років під гарантію міста. Загальна вартість проекту оновлення тролейбусного парку – 15 млн євро, з яких 13 млн євро – кредит ЄБРР (11,5 млн євро надасть банк, ще 1,5 млн євро – кошти Фонду чистих технологій), а решта – гроші міського бюджету.

ЄБРР вже має досвід роботи з нашим містом: він займався проектами енергоефективності бюджетних будівель та добудови метрополітену.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі за 4,2 мільйона розроблять транспортну модель міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...