App Store Google Play

Міськрада за 13 млн. євро кредитних коштів оновить тролейбусний парк

27.02.2019 11:00
Міськрада за 13 млн. євро кредитних коштів оновить тролейбусний парк

Вчора, 26 лютого, КП «Дніпровський електротранспорт» і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитний договір щодо оновлення тролейбусного парку. Загальна вартість проекту оновлення – 15 млн євро, а кредит надається на 12 років під гарантію міста.  Про це під час  прес-конференції повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко, передає Дніпроград.

Договір передбачає придбання 44 тролейбусів з низькою підлогою, з них 32 матимуть систему автономного ходу не менше ніж 500 метрів, а 12 – запас автономного ходу не менше 12 км.

Цьогоріч планується запуск тролейбусного маршруту до ж/м Придніпровськ, подовження маршруту до ж/м Перемога, а також збільшення інфраструктури контактної мережі маршруту на ж/м Сонячний.

«Плануємо, що через 2-3 роки електротранспорт складе серйозну конкуренцію приватним перевізникам», – пообіцяв заступник міського голови Михайло Лисенко.

Кредит надається на 12 років під гарантію міста. Загальна вартість проекту оновлення тролейбусного парку – 15 млн євро, з яких 13 млн євро – кредит ЄБРР (11,5 млн євро надасть банк, ще 1,5 млн євро – кошти Фонду чистих технологій), а решта – гроші міського бюджету.

ЄБРР вже має досвід роботи з нашим містом: він займався проектами енергоефективності бюджетних будівель та добудови метрополітену.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі за 4,2 мільйона розроблять транспортну модель міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...