App Store Google Play

Дніпровський маршрут №57-а змінює кінцеву зупинку

27.02.2019 11:20
Дніпровський маршрут №57-а змінює кінцеву зупинку

Дніпровський маршрут №57-а змінює свою кінцеву зупинку. Про це повідомив водій маршруту Сергій Алексеєнко в одній з місцевих груп на Facebook, передає Дніпроград.

Якщо раніше маршрутка, яка курсує з Лівого берега по Слобожанському проспекту, починала рух від вулиці Косіора, а завершувала його на Європейський площі, то тепер кінцева зупинка знаходитиметься на місці колишнього тупика маршруту №23 - навпроти Апеляційного суду.

"Заїзд відбуватиметься через торгівельний центр "Мост-сіті". Тому плануйте свій маршрут і слідкуйте за інформацією", - зазначив Сергій Алексеєнко.

Водночас постає питання, чому мешканці міста дізнаються про зміну кінцевої зупинки не з офіційного повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради і що робити тим, хто не слідкує за новинами групи, де розмістили інформацію?

Нагадаємо, зовсім нещодавно у Дніпрі сім маршрутів змінили  кінцеву зупинку. Зокрема, кінцеві маршрутів № 23, 43, 91, 98, 136а, 151 та 151а відтепер знаходяться на території АС "Новий центр". 

Раніше повідомлялося, що мешканці області не згодні із змінами кінцевих зупинок та перевізників на приміських маршрутах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...