App Store Google Play

Влада в Дніпрі ігнорує потреби родин загиблих бійців?

26.02.2019 11:00
Влада в Дніпрі ігнорує потреби родин загиблих бійців?

У Дніпрі сім`ї загиблих військових на Сході країни скаржаться на байдужість місцевої влади до їх проблем. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку громадської організації ГО "Родинне Коло загиблих Героїв Дніпропетровщини" у Facebook.

Представники громадської організації розповідають, що вже тривалий час не можуть записатися на особистий прийом до міського голови Бориса Філатова. 

"19 лютого ми зателефонували до Дніпровської міської ради з метою записатись на прийом до Бориса Філатова. Спочатку нас намагалися перенаправити до заступників. Але ми там вже були і пояснювали це. Потім довго розпитували, з якого ми питання. У підсумку нам сказали, що запишуть нас в загальну додаткову чергу. Про дату та час зустрічі повідомлять додатково. Коли ця зустріч станеться - невідомо", - розповіли в громадській організації. 

За словами активістів, подібна ситуація та байдуже ставлення до родин загиблих військових не тільки у міськраді, а й в деяких інших виконавчих органах області.

"Спілкуючись з головою ОТГ Перещепино ми дізналися, що голова громади не знає, скільки у них загиблих на війні і скільки родин загиблих. Також ми запланували концерт для тих, хто втратив на війни члена сім`ї. Ми звернулись до ДніпроОДА з проханням розіслати інформацію про концерт в райони. В ОДА це зробили. Проте через тиждень голова нашої організації зв`язалася з деякими родинами по області і з`ясувала, що люди не знають про концерт. Тобто райони ігнорують розпорядження навіть обласної адміністрації. Що тоді казати, якщо до них звернеться мати, батько, дружина чи дитина загиблого героя?", - коментують в організації. 

Проте активісти наголошують, що стикаючись повсякчас з байдужістю і неповагою з боку окремих керівників районів та міст, сім`ї загиблих вояків знаходять розуміння і вирішення своїх проблем у керівництва Дніпропетровської області. Зокрема, дружини та матері загиблих бійців дякують за небайдужість голові облради Глібу Пригунову та голові ДніпроОДА Валентину Резніченку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...