App Store Google Play

Влада в Дніпрі ігнорує потреби родин загиблих бійців?

26 Лютого 11:00
Влада в Дніпрі ігнорує потреби родин загиблих бійців?

У Дніпрі сім`ї загиблих військових на Сході країни скаржаться на байдужість місцевої влади до їх проблем. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку громадської організації ГО "Родинне Коло загиблих Героїв Дніпропетровщини" у Facebook.

Представники громадської організації розповідають, що вже тривалий час не можуть записатися на особистий прийом до міського голови Бориса Філатова. 

"19 лютого ми зателефонували до Дніпровської міської ради з метою записатись на прийом до Бориса Філатова. Спочатку нас намагалися перенаправити до заступників. Але ми там вже були і пояснювали це. Потім довго розпитували, з якого ми питання. У підсумку нам сказали, що запишуть нас в загальну додаткову чергу. Про дату та час зустрічі повідомлять додатково. Коли ця зустріч станеться - невідомо", - розповіли в громадській організації. 

За словами активістів, подібна ситуація та байдуже ставлення до родин загиблих військових не тільки у міськраді, а й в деяких інших виконавчих органах області.

"Спілкуючись з головою ОТГ Перещепино ми дізналися, що голова громади не знає, скільки у них загиблих на війні і скільки родин загиблих. Також ми запланували концерт для тих, хто втратив на війни члена сім`ї. Ми звернулись до ДніпроОДА з проханням розіслати інформацію про концерт в райони. В ОДА це зробили. Проте через тиждень голова нашої організації зв`язалася з деякими родинами по області і з`ясувала, що люди не знають про концерт. Тобто райони ігнорують розпорядження навіть обласної адміністрації. Що тоді казати, якщо до них звернеться мати, батько, дружина чи дитина загиблого героя?", - коментують в організації. 

Проте активісти наголошують, що стикаючись повсякчас з байдужістю і неповагою з боку окремих керівників районів та міст, сім`ї загиблих вояків знаходять розуміння і вирішення своїх проблем у керівництва Дніпропетровської області. Зокрема, дружини та матері загиблих бійців дякують за небайдужість голові облради Глібу Пригунову та голові ДніпроОДА Валентину Резніченку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...