App Store Google Play

У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

26.02.2019 08:00
У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

У Дніпрі триває Всеукраїнський літературний конкурс прозових україномовних видань "Дніпро-Book-Fest". Податися на участь в одну з номінацій може автор з будь-якого міста країни, налагодити співпрацю зі своїми колегами та виграти головну грошову винагороду - тисячу гривень. Про це 25 лютого під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомила засновниця конкурсу Ольга Рєпіна.

"Одного року з однією зі своїх книжок я об'їздила всі книжкові фестивалі, починаючи від київського фесту "Арсенал" до "Запорізької книжкової толоки". І мені було не дуже приємно, що Дніпра не було у списку приймаючих авторів міст. Так з'явилася ідея зробити подібний фестиваль у Дніпрі і в нас він вийшов більш камерний, ніж інші", - зазначила Ольга Рєпіна.

За її словами, одна з задач цього конкурсу - знайомство читачів із сучасною українською прозою. Крім того, він сприятиме поповненню фондів міської бібліотеки новими виданнями, адже, за умовами конкурсу, книги, які надходять на участь, залишаються у фонді Центральної бібліотеки Дніпра.

Подати книжки можна в одну з номінацій: "Дитяча і підліткова література", "Література для дорослих (романи і повісті)", "Перекладна література", а також "Дизайн обкладинки".

Дедлайн подачі книжок на конкурс - 31 березня. Після нього організатори планують влаштувати триденний книжковий фестиваль.

Раніше повідомлялося, що у цьому році у Дніпрі вдруге відбудеться масштабний міжнародний книжковий фестиваль "BookSpace", який об’єднає зарубіжних та українських авторів, а також поціновувачів літератури з усієї країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...