App Store Google Play

У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

26 Лютого 08:00
У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

У Дніпрі триває Всеукраїнський літературний конкурс прозових україномовних видань "Дніпро-Book-Fest". Податися на участь в одну з номінацій може автор з будь-якого міста країни, налагодити співпрацю зі своїми колегами та виграти головну грошову винагороду - тисячу гривень. Про це 25 лютого під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомила засновниця конкурсу Ольга Рєпіна.

"Одного року з однією зі своїх книжок я об'їздила всі книжкові фестивалі, починаючи від київського фесту "Арсенал" до "Запорізької книжкової толоки". І мені було не дуже приємно, що Дніпра не було у списку приймаючих авторів міст. Так з'явилася ідея зробити подібний фестиваль у Дніпрі і в нас він вийшов більш камерний, ніж інші", - зазначила Ольга Рєпіна.

За її словами, одна з задач цього конкурсу - знайомство читачів із сучасною українською прозою. Крім того, він сприятиме поповненню фондів міської бібліотеки новими виданнями, адже, за умовами конкурсу, книги, які надходять на участь, залишаються у фонді Центральної бібліотеки Дніпра.

Подати книжки можна в одну з номінацій: "Дитяча і підліткова література", "Література для дорослих (романи і повісті)", "Перекладна література", а також "Дизайн обкладинки".

Дедлайн подачі книжок на конкурс - 31 березня. Після нього організатори планують влаштувати триденний книжковий фестиваль.

Раніше повідомлялося, що у цьому році у Дніпрі вдруге відбудеться масштабний міжнародний книжковий фестиваль "BookSpace", який об’єднає зарубіжних та українських авторів, а також поціновувачів літератури з усієї країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...