App Store Google Play

У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

26 Лютого 08:00
У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

У Дніпрі триває Всеукраїнський літературний конкурс прозових україномовних видань "Дніпро-Book-Fest". Податися на участь в одну з номінацій може автор з будь-якого міста країни, налагодити співпрацю зі своїми колегами та виграти головну грошову винагороду - тисячу гривень. Про це 25 лютого під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомила засновниця конкурсу Ольга Рєпіна.

"Одного року з однією зі своїх книжок я об'їздила всі книжкові фестивалі, починаючи від київського фесту "Арсенал" до "Запорізької книжкової толоки". І мені було не дуже приємно, що Дніпра не було у списку приймаючих авторів міст. Так з'явилася ідея зробити подібний фестиваль у Дніпрі і в нас він вийшов більш камерний, ніж інші", - зазначила Ольга Рєпіна.

За її словами, одна з задач цього конкурсу - знайомство читачів із сучасною українською прозою. Крім того, він сприятиме поповненню фондів міської бібліотеки новими виданнями, адже, за умовами конкурсу, книги, які надходять на участь, залишаються у фонді Центральної бібліотеки Дніпра.

Подати книжки можна в одну з номінацій: "Дитяча і підліткова література", "Література для дорослих (романи і повісті)", "Перекладна література", а також "Дизайн обкладинки".

Дедлайн подачі книжок на конкурс - 31 березня. Після нього організатори планують влаштувати триденний книжковий фестиваль.

Раніше повідомлялося, що у цьому році у Дніпрі вдруге відбудеться масштабний міжнародний книжковий фестиваль "BookSpace", який об’єднає зарубіжних та українських авторів, а також поціновувачів літератури з усієї країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...