App Store Google Play

У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

26 Лютого 08:00
У Дніпрі триває літературний конкурс прозових україномовних видань

У Дніпрі триває Всеукраїнський літературний конкурс прозових україномовних видань "Дніпро-Book-Fest". Податися на участь в одну з номінацій може автор з будь-якого міста країни, налагодити співпрацю зі своїми колегами та виграти головну грошову винагороду - тисячу гривень. Про це 25 лютого під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомила засновниця конкурсу Ольга Рєпіна.

"Одного року з однією зі своїх книжок я об'їздила всі книжкові фестивалі, починаючи від київського фесту "Арсенал" до "Запорізької книжкової толоки". І мені було не дуже приємно, що Дніпра не було у списку приймаючих авторів міст. Так з'явилася ідея зробити подібний фестиваль у Дніпрі і в нас він вийшов більш камерний, ніж інші", - зазначила Ольга Рєпіна.

За її словами, одна з задач цього конкурсу - знайомство читачів із сучасною українською прозою. Крім того, він сприятиме поповненню фондів міської бібліотеки новими виданнями, адже, за умовами конкурсу, книги, які надходять на участь, залишаються у фонді Центральної бібліотеки Дніпра.

Подати книжки можна в одну з номінацій: "Дитяча і підліткова література", "Література для дорослих (романи і повісті)", "Перекладна література", а також "Дизайн обкладинки".

Дедлайн подачі книжок на конкурс - 31 березня. Після нього організатори планують влаштувати триденний книжковий фестиваль.

Раніше повідомлялося, що у цьому році у Дніпрі вдруге відбудеться масштабний міжнародний книжковий фестиваль "BookSpace", який об’єднає зарубіжних та українських авторів, а також поціновувачів літератури з усієї країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...