App Store Google Play

Мешканці області не згодні із змінами кінцевих зупинок та перевізників на приміських маршрутах

26.02.2019 19:30
Мешканці області не згодні із змінами кінцевих зупинок та перевізників на приміських маршрутах

Мешканці області не задоволені переносом кінцевої зупинки маршрутки новомосковського напрямку. Окрім того, жителям не подобається новий перевізник, якого призначила Дніпропетровська ОДА. Про це сьогодні, 26 лютого, розповів голова профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий, передає Дніпроград. 

Якщо раніше кінцева станція автобусів, що курсують з обласного центру на Новомосковськ, Піщанку, Павлоград та Кам'янське розташовувалася у самісінькому центрі, на вулиці Глінки, то приміські автобуси, аби не додавати трафіку й без того перевантаженим міським артеріям, їдуть лише до АС Лівобережна, що напроти ТЦ «Наша правда» на Лівому березі.

"Через ці зміни тисячі людей щодня змушені витрачати додаткові час і гроші, щоб дістатися до центру міста, а ввечері - з центру міста до Лівого берега, а потім додому. Але останньою краплею стала заміна перевізника на маршруті Дніпро - Новомосковськ - Піщанка", - розповів член громадської ради Новомосковського району Віктор Пробачай.

За словами громадського діяча, на маршруті Дніпро - Новомосковськ - Піщанка до останнього часу працювало АТП "Карлсон" з більш-менш новими автобусами. Але під час останнього конкрусу в ДніпроОДА змінили перевізника. Містяни говорять, що автобуси нового перевізника старі, також пасажири не задоволені якістю послуг.  
 
"Перенесення відправлень і прибуттів частини внутрішньообласних маршрутів на АС «Лівобережна» - ініціатива міської влади Дніпра, на яку ДніпроОДА ніяк не може вплинути. За новим законодавством з вересня продовжено дію договорів без конкурсу на маршрути, які курсують з Дніпра до Піщанської ОТГ через місто Новомосковськ з приміткою, що нова зупинка переміщається з автостанції «Новий центр» на автостанцію «Лівобережна». Перевізник тривалий час порушував умови даного договору. Тому обласний профільний департамент вимушений розпочати процедуру розірвання угоди", - коментує зміну перевізника Михайло Тонконогий. 

25 лютого в ДніпроОДА було проведено термінову нараду за участю жителів району, активістів та представників Піщанської ОТГ. В ДніпроОДА обіцяють це питання вирішити. 

"Заради благополуччя і добробуту мешканців територіальної громади, вчора ми терміново скликали нараду за участю перевізників та представників громадського активу Піщанської ОТГ. Створено спеціальну комісію, яка виїде в Піщанську ОТГ з перевіркою. Через декілька днів у нас буде проміжне рішення: зможемо сказати, коли якість перевезень повернеться до минулого рівня", - запевнив Михайло Тонконогий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...