App Store Google Play

Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

26 Лютого 11:20
Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

Центральна виборча комісія створила 199 окружних виборчих комісій на вибори президента України. Найбільшу кількість зареєстрували у Дніпропетровській області - 17 ОВК. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на дані, розміщені на офіційному сайті ЦВК.

Як йдеться у повідомленні, під час розгляду цього питання оголосили також кількісний склад усіх окружних виборчих комісій та назвали голів, їхніх заступників, а також секретарів виборчих комісій. Статус членів окружних виборчкомів у Дніпропетровській області отримали 608 осіб.

Загалом головами окружних виборчих комісій в області стали представники кандидатів, які не є лідерами, згідно соціологічних опитувань. Так, головою ОВК №24 став представник Сергія Капліна, №25 - Юрія Кармазіна, №26 - Романа Безсмертного, №27 - Олександра Шевченка.

Округи №28 та №32 отримали голів виборчих комісій від кандидатів з Дніпропетровщини - Віталія Купрія та Віктора Кривенка відповідно.

Головою виборчого окружкому №29 став представник Миколи Габера, №30 - Віталія Скоцика, №31 - Валентина Наливайченка, №33 - Сергія Кривоноса, №34 - Анатолія Гриценка.

Представника Ольги Богомолець призначили головою ОВК округу №35, представника Ігора Шевченка - №36, Ігора Смешка - №37. Головами окружкомів №38, 39 та 40 стали представники Романа Насірова, Андрія Садового та Євгенія Мураєва відповідно.

Раніше повідомлялося, що у цьому році внесли деякі зміни в Закон "Про вибори Президента України".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...