App Store Google Play

Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

26.02.2019 11:20
Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

Центральна виборча комісія створила 199 окружних виборчих комісій на вибори президента України. Найбільшу кількість зареєстрували у Дніпропетровській області - 17 ОВК. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на дані, розміщені на офіційному сайті ЦВК.

Як йдеться у повідомленні, під час розгляду цього питання оголосили також кількісний склад усіх окружних виборчих комісій та назвали голів, їхніх заступників, а також секретарів виборчих комісій. Статус членів окружних виборчкомів у Дніпропетровській області отримали 608 осіб.

Загалом головами окружних виборчих комісій в області стали представники кандидатів, які не є лідерами, згідно соціологічних опитувань. Так, головою ОВК №24 став представник Сергія Капліна, №25 - Юрія Кармазіна, №26 - Романа Безсмертного, №27 - Олександра Шевченка.

Округи №28 та №32 отримали голів виборчих комісій від кандидатів з Дніпропетровщини - Віталія Купрія та Віктора Кривенка відповідно.

Головою виборчого окружкому №29 став представник Миколи Габера, №30 - Віталія Скоцика, №31 - Валентина Наливайченка, №33 - Сергія Кривоноса, №34 - Анатолія Гриценка.

Представника Ольги Богомолець призначили головою ОВК округу №35, представника Ігора Шевченка - №36, Ігора Смешка - №37. Головами окружкомів №38, 39 та 40 стали представники Романа Насірова, Андрія Садового та Євгенія Мураєва відповідно.

Раніше повідомлялося, що у цьому році внесли деякі зміни в Закон "Про вибори Президента України".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...