App Store Google Play

Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

26.02.2019 11:20
Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

Центральна виборча комісія створила 199 окружних виборчих комісій на вибори президента України. Найбільшу кількість зареєстрували у Дніпропетровській області - 17 ОВК. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на дані, розміщені на офіційному сайті ЦВК.

Як йдеться у повідомленні, під час розгляду цього питання оголосили також кількісний склад усіх окружних виборчих комісій та назвали голів, їхніх заступників, а також секретарів виборчих комісій. Статус членів окружних виборчкомів у Дніпропетровській області отримали 608 осіб.

Загалом головами окружних виборчих комісій в області стали представники кандидатів, які не є лідерами, згідно соціологічних опитувань. Так, головою ОВК №24 став представник Сергія Капліна, №25 - Юрія Кармазіна, №26 - Романа Безсмертного, №27 - Олександра Шевченка.

Округи №28 та №32 отримали голів виборчих комісій від кандидатів з Дніпропетровщини - Віталія Купрія та Віктора Кривенка відповідно.

Головою виборчого окружкому №29 став представник Миколи Габера, №30 - Віталія Скоцика, №31 - Валентина Наливайченка, №33 - Сергія Кривоноса, №34 - Анатолія Гриценка.

Представника Ольги Богомолець призначили головою ОВК округу №35, представника Ігора Шевченка - №36, Ігора Смешка - №37. Головами окружкомів №38, 39 та 40 стали представники Романа Насірова, Андрія Садового та Євгенія Мураєва відповідно.

Раніше повідомлялося, що у цьому році внесли деякі зміни в Закон "Про вибори Президента України".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...