App Store Google Play

Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

26.02.2019 11:20
Головами ОВК на Дніпропетровщині стали представники в тому числі й місцевих кандидатів

Центральна виборча комісія створила 199 окружних виборчих комісій на вибори президента України. Найбільшу кількість зареєстрували у Дніпропетровській області - 17 ОВК. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на дані, розміщені на офіційному сайті ЦВК.

Як йдеться у повідомленні, під час розгляду цього питання оголосили також кількісний склад усіх окружних виборчих комісій та назвали голів, їхніх заступників, а також секретарів виборчих комісій. Статус членів окружних виборчкомів у Дніпропетровській області отримали 608 осіб.

Загалом головами окружних виборчих комісій в області стали представники кандидатів, які не є лідерами, згідно соціологічних опитувань. Так, головою ОВК №24 став представник Сергія Капліна, №25 - Юрія Кармазіна, №26 - Романа Безсмертного, №27 - Олександра Шевченка.

Округи №28 та №32 отримали голів виборчих комісій від кандидатів з Дніпропетровщини - Віталія Купрія та Віктора Кривенка відповідно.

Головою виборчого окружкому №29 став представник Миколи Габера, №30 - Віталія Скоцика, №31 - Валентина Наливайченка, №33 - Сергія Кривоноса, №34 - Анатолія Гриценка.

Представника Ольги Богомолець призначили головою ОВК округу №35, представника Ігора Шевченка - №36, Ігора Смешка - №37. Головами окружкомів №38, 39 та 40 стали представники Романа Насірова, Андрія Садового та Євгенія Мураєва відповідно.

Раніше повідомлялося, що у цьому році внесли деякі зміни в Закон "Про вибори Президента України".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...