App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює басейн для понад 400 вихованців дніпровської школи-інтернату №3

26.02.2019 17:20
ДніпроОДА реконструює басейн для понад 400 вихованців дніпровської школи-інтернату №3

У Дніпрі з’явиться сучасний 25-метровий басейн. Старе спортивне приміщення реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація для вихованців школи-інтернату №3. Нині тривають внутрішні роботи. Вже встановили чашу басейну, змонтували стелю, уклали кахлі, оздоблюють кімнати для лікувальних процедур. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Піклування про здоров’я та усебічний розвиток підростаючого покоління – наше першочергове завдання. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині будуємо комфортні дитсадки, осучаснюємо школи, створюємо спортивні комплекси європейського зразка. Нині у розпалі – реконструкція старого басейну у дніпровській школі-інтернаті №3. Після завершення ремонту там будуть проводити лікувальні заняття з плавання для дітей зі сколіозом», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА реконструює басейн у школі-інтернат №3

Дніпровська школа-інтернат №3 – санаторна. Вона для дітей, які мають проблеми зі спиною. Для їх розвитку та оздоровлення – масажі, фізіотерапія та лікувальна фізкультура. Невід’ємна складова лікування патологій хребта - плавання. Проте шкільний басейн не працював з 1990-х, а стара будівля десятки років була в аварійному стані. Учнів возили на заняття до басейнів по всьому місту. 

«Ми всі дуже чекаємо на відкриття басейну, адже наш заклад не тільки навчальний, а й лікувальний. У дітей – різні ступені сколіозу, тому уроки плавання їм дуже необхідні», - зазначила викладач української мови Олеся Логінова.

 Ремонтують будівлю, яка понад 20 років була в аварійному стані

Наразі реконструкція старого приміщення у розпалі. Для дітей із інвалідністю підрядники збудували окремий вхід із підйомником, який доставлятиме школярів на другий поверх. Там вже встановили чашу басейну шириною 14 м та довжиною  25 м. Її глибина – від 1 до 4,8 м. Він вміщатиме 45 дітей. Будуть вишка для стрибків у воду та глядацькі трибуни.

«Поки у нас немає уроків плавання, але сподіваюсь, що дуже скоро ми зможемо тут займатися. Уся школа  чекає на появу басейну, адже плавання – це один із засобів лікування сколіозу. А ще, це весело та корисно», - розповіла учениця 7 класу Даша Рожкова.

 Відремонтували і спортивну залу на другому поверсі

У басейні вже змонтували підвісну стелю, облицювали кахлями стіни, облаштували систему вентиляції та очистки. Тут навіть буде своя лабораторія, де слідкуватимуть за станом води. Осучаснили і велику спортивну залу. Наразі тривають оздоблювальні роботи на першому та другому поверхах. Облаштовують роздягальні, тренерські, кімнати для занять лікувальною фізкультурою та  кабінети лікарів.

«Ще у першому класі я цікавився у дорослих, що то за велика будівля на території школи. Батьки розповіли, що це басейн, але він давно не працює. Зараз не перестаю дивуватися, як швидко йдуть роботи. Дуже радий, що у нас буде така чудова можливість покращити здоров’я під час шкільних занять», - сказав учень 11 класу школи-інтернату №3 Олексій Дмитренко.

У школі-інтернаті №3 – 425 дітей

Нині у школі-інтернаті №3 – 425 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...