App Store Google Play

Військовослужбовець Роман Зіненко презентував у Дніпрі свою другу книгу

25.02.2019 16:20
Військовослужбовець Роман Зіненко презентував у Дніпрі свою другу книгу

«Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії». У ДніпроОДА АТОвець Роман Зіненко презентував свій новий двотомник. Книга – про  трагічні події на Сході України у серпні 2014 року. На творчу зустріч із письменником завітали бійці та небайдужі містяни, інформує Дніпроград.

«Вкотре відкриваємо двері для відвідувачів, щоб провести не нараду, а просто поспілкуватись з людьми на актуальні теми. Цього разу проводимо творчу зустріч із Романом Зіненко. Він -  учасник бойових дій, який презентує свою нову книгу про Іловайські події», - сказала радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

«Хроніка» складається з двох частин. Перша книга охоплює події з 7 по 24 серпня 2014 року. Тоді бої точилися як у самому місті, так і навколо нього. Другий том присвячений періоду з 25 по 31 серпня. Від Дня незалежності – до відходу українських військових з Іловайська.

«У книзі я не викладав своїх суб’єктивних думок. Це – хроніка подій, яка ґрунтується на спогадах понад сотні бійців та офіцерів, безпосередніх учасників Іловайської трагедії. Це мій внесок для збереження пам’яті про наших побратимів», - розповів автор книги Роман Зіненко.

Завітала на презентацію книги директор школи №123 Ірина Гашерифова. Жінка каже – у «Війні, якої не було» йдеться і про їх загиблого випускника Дениса Томиловича.

«Із Романом Зіненко знайомі з того часу, як вийшла його перша книга «Іловайський щоденник». В обох він згадує нашого випускника Дениса, якого я особисто навчала. Він загинув під Іловайськом, тому ця тема для нас дуже болюча», - зізналась Ірина Гашерифова.

Нагадаємо, що 23 лютого, в ДніпроОДА відбувся тренінг для військових та психологів, який провів відомий тренер та ветеран війни у В’єтнамі Френк П'юселік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...