App Store Google Play

У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre»

25.02.2019 12:20
У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre»

У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre». Він включатиме галерею для виставок, івент-простір для зустрічей, музики та театру, лекторій, медіа-зону, сучасну бібліотеку, офіси для культурних інституцій, майстерні для митців, кафе та хостел. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на The Village Україна.

«Ми плануємо створити культурну інституцію міжнародного рівня, де б під одним дахом поєднувались сучасне мистецтво та нові технології, інноваційна освітня програма та творча лабораторія», – розповідає голова організації «Культура Медійна» Андрій Палаш.

Зазначається, що ще у грудні 2018 року «Культура Медійна» з проектом сучасного культурного центру в Дніпрі стала одним з трьох переможців в програмі TEH Startup Support Programme, розробленої для допомоги новим культурним просторам в Східній Європі Місія TEH (Trans Europe Halles) полягає у зміцненні сталого розвитку недержавних культурних центрів та заохоченні нових ініціатив шляхом їх об'єднання, підтримки та промоції.
TEH сприяє міжнародному співробітництву, надає можливості для навчання та обміну, впливу цінностей мистецтва та культури.

Проект буде реалізовано у співпраці з європейськими культурними інституціями, які діють на території України, та групою партнерів з громадськості та бізнесу. Команді  «Культура Медійна»  будуть запропоновані експертні консультації та коучинг, доступ до мережевих можливостей, обмін знаннями з європейськими колегами та проведення надихаючих тематичних досліджень.

Також зазначається, що культурний центр у Дніпрі включатиме галерею для виставок, івент-простір для зустрічей, музики та театру, лекторій, медіа-зону, сучасну бібліотеку, офіси для культурних інституцій, майстерні для митців, кафе та хостел.

Місце розташування культурного простору поки не розголошують.

 

 

Раніше повідомлялося, що середмістя Дніпра поповниться житловим комплексом зі сквером та високими вежами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...