App Store Google Play

У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre»

25 Лютого 12:20
У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre»

У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre». Він включатиме галерею для виставок, івент-простір для зустрічей, музики та театру, лекторій, медіа-зону, сучасну бібліотеку, офіси для культурних інституцій, майстерні для митців, кафе та хостел. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на The Village Україна.

«Ми плануємо створити культурну інституцію міжнародного рівня, де б під одним дахом поєднувались сучасне мистецтво та нові технології, інноваційна освітня програма та творча лабораторія», – розповідає голова організації «Культура Медійна» Андрій Палаш.

Зазначається, що ще у грудні 2018 року «Культура Медійна» з проектом сучасного культурного центру в Дніпрі стала одним з трьох переможців в програмі TEH Startup Support Programme, розробленої для допомоги новим культурним просторам в Східній Європі Місія TEH (Trans Europe Halles) полягає у зміцненні сталого розвитку недержавних культурних центрів та заохоченні нових ініціатив шляхом їх об'єднання, підтримки та промоції.
TEH сприяє міжнародному співробітництву, надає можливості для навчання та обміну, впливу цінностей мистецтва та культури.

Проект буде реалізовано у співпраці з європейськими культурними інституціями, які діють на території України, та групою партнерів з громадськості та бізнесу. Команді  «Культура Медійна»  будуть запропоновані експертні консультації та коучинг, доступ до мережевих можливостей, обмін знаннями з європейськими колегами та проведення надихаючих тематичних досліджень.

Також зазначається, що культурний центр у Дніпрі включатиме галерею для виставок, івент-простір для зустрічей, музики та театру, лекторій, медіа-зону, сучасну бібліотеку, офіси для культурних інституцій, майстерні для митців, кафе та хостел.

Місце розташування культурного простору поки не розголошують.

 

 

Раніше повідомлялося, що середмістя Дніпра поповниться житловим комплексом зі сквером та високими вежами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...