App Store Google Play

У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre»

25.02.2019 12:20
У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre»

У Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр «Contemporary Cultural Centre». Він включатиме галерею для виставок, івент-простір для зустрічей, музики та театру, лекторій, медіа-зону, сучасну бібліотеку, офіси для культурних інституцій, майстерні для митців, кафе та хостел. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на The Village Україна.

«Ми плануємо створити культурну інституцію міжнародного рівня, де б під одним дахом поєднувались сучасне мистецтво та нові технології, інноваційна освітня програма та творча лабораторія», – розповідає голова організації «Культура Медійна» Андрій Палаш.

Зазначається, що ще у грудні 2018 року «Культура Медійна» з проектом сучасного культурного центру в Дніпрі стала одним з трьох переможців в програмі TEH Startup Support Programme, розробленої для допомоги новим культурним просторам в Східній Європі Місія TEH (Trans Europe Halles) полягає у зміцненні сталого розвитку недержавних культурних центрів та заохоченні нових ініціатив шляхом їх об'єднання, підтримки та промоції.
TEH сприяє міжнародному співробітництву, надає можливості для навчання та обміну, впливу цінностей мистецтва та культури.

Проект буде реалізовано у співпраці з європейськими культурними інституціями, які діють на території України, та групою партнерів з громадськості та бізнесу. Команді  «Культура Медійна»  будуть запропоновані експертні консультації та коучинг, доступ до мережевих можливостей, обмін знаннями з європейськими колегами та проведення надихаючих тематичних досліджень.

Також зазначається, що культурний центр у Дніпрі включатиме галерею для виставок, івент-простір для зустрічей, музики та театру, лекторій, медіа-зону, сучасну бібліотеку, офіси для культурних інституцій, майстерні для митців, кафе та хостел.

Місце розташування культурного простору поки не розголошують.

 

 

Раніше повідомлялося, що середмістя Дніпра поповниться житловим комплексом зі сквером та високими вежами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...