App Store Google Play

Середмістя Дніпра поповниться житловим комплексом зі сквером та високими вежами

25.02.2019 10:20
Середмістя Дніпра поповниться житловим комплексом зі сквером та високими вежами

На черговій містобудівній раді архітектори затвердили знакові для Дніпра проекти. Зокрема, на вулиці Ульянова з'явиться багатоповерховий комплекс зі сквером і високими житловими вежами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на портал gorod.dp.ua.

Комплекс з’явиться по вул. Ульянова, 9-11 - це між пр. О. Поля і «Дніпро-Ареною». Проект  запропонувала студія «АрхОбраз», керівником якої є Олексій Образцов. За його словами, житловий комплекс буде складатися з чотирьох об'єктів.

По-перше, це дві висотні башти, що примикають одна до одної. Ближня до вул. Ульянова уступами піднімається до рівня 21-го поверху. Наступна башта буде вже 23-поверховою і її висота сягне 73 метрів.  У цьому комплексі заплановано розмістити 340 квартир, паркінг на 220 машин плюс ще 15 автомобілів зможуть припаркуватися зовні.

Третім об'єктом в рамках цього комплексу стане п'ятиповерхова будівля, розташована фасадом уздовж вул. Ульянова, довжиною фактично в більшу частину цього кварталу від пр. О. Поля до вул. Херсонської.

«При розробці фасадної частини цього об'єкта ми вивчали фасади старовинних будівель в цьому районі . Саме по фасадах старих будинків думаємо провести візуальну ідентифікацію з цим районом», - зазначив Олексій Образцов.

На першому поверсі будівлі мають намір розмістити готель, а вище - сферу обслуговування і квартири.

Четвертим елементом проекту може стати суспільний простір перед самим комплексом. Уздовж вулиці Ульянова планують створити гарний озеленений сквер з велодоріжками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...