App Store Google Play

Розвивати не аграрну країну, а промисловість, авіацію і космічну галузь, - до Дніпра завітав Андрій Садовий

25.02.2019 17:40
Розвивати не аграрну країну, а промисловість, авіацію і космічну галузь, - до Дніпра завітав Андрій Садовий

Сьогодні, 25 лютого, до Дніпра завітав кандидат у президенти України Андрій Садовий. У нашому місті у нього заплановано декілька зустрічей з журналістами та виборцями. Поклавши зранку квіти на Алеї пам’яті Героїв АТО, він зібрав усіх охочих випити склянку какао біля Мост-сіті. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами Садового,  Дніпро є одним з найперспективніших міст України.

«Тут є де розігнатися: чого коштує лише заплановане будівництво аеропорту! У Дніпрі розвинена промисловість, інфраструктура, однак як на мене - тут ще роботи і роботи», - зазначив Садовий.

Під час зустрічі з виборцями, Садовий розповів про свої подальші плани щодо розвитку України. Так, в разі обрання Президентом, він планує налагодити взаємодію та постійну співпрацю з НАТО, щоб згодом отримати членство. Окрім цього, зміцнити співпрацю з ЄС, забезпечивши Спільний авіаційний простір. 

Від відповіді на питання, чи може він підтримати інших кандидатів на президентських виборах у березні, або бодай у другому турі в квітні, Садовий ухилився. Проте запевнив, що він готовий до політичного союзу на парламентських виборах восени.

Також кандидат у Президенти наголосив на необхідності розвитку ракетобудування, зокрема на КБ «Південне», котре потребує реогранізації та підвищення ефективності.

«Це гордість ракетобудування нашої країни. В 2011 році останній раз на орбіту ракета «Дніпро» виводила наш супутник «Січ».  Я хочу, аби такі польоти були регулярними», - зазначив Садовий.

Таким чином, на думку політика, аби продавати нашу продукцію за кордоном, ми маємо самі подавати приклад і виводити супутники на орбіту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...