App Store Google Play

Медики швидкої звільняються через неповагу та агресію мешканців області

25.02.2019 20:30
Медики швидкої звільняються через неповагу та агресію мешканців області

На Дніпропетровщині медики та водії швидкої чи не щодня стикаються із агресією та неповагою мешканців Дніпра. Через це багато хто з  лікарів не хоче працювати на "швидкій" та звільняється. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів директор обласного центру екстреної медицини і медицини катастроф Радій Шевченко.

Зокрема, лікар навів приклад, як 23 лютого, місцевий мешканець напідпитку напав на бригаду невідкладної допомоги, погрожував і обматюкав лікарів. 

"Лікарська бригада, госпіталізувавши хворого в лікарню №4 на Західному і поверталася на Підстанцію. По дорозі їх зупинили перехожі: "погано жінці". Хвору помістили в машину. Поставили попередній діагноз: гостре порушення мозкового кровообігу, цукровий діабет, порушення ритму. Надавали допомогу, знімали кардіограму. В цей час до бригади швидкої із матюками звернувся п`яниця із кров`ю на голові. Провокації, погрози фізичної розправи, неповага. Попри це медики надали йому допомогу, а жінку після комп'ютерної томографії госпіталізували в ту ж таки "четвірку"", - розповів Радій Шевченко.

Він також повідомляє, що напади на лікарів та фельдшерів "швидкої" - далеко не поодинокі. Зокрема, вже цьогоріч у Кам'янському одна з машин "швидкої" була обстріланя з гвинтівки. 

"За минулий рік було сім нападів на співробітників бригад. В одному випадку фельдшер з тілесними ушкодженнями був госпіталізований. Лікарів на "швидкій" стає все менше. Це, на превеликий жаль, процес незворотний", - зазначив Шевченко. 

Наразі в області працює 345 лікарів, з яких 153 особи люди пенсійного віку. Для порівняння у 2008 році працювало 485 медиків. Радій Шевченко закликав поважати лікарів та ставитися до них ввічливо. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...