App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як отримати субсидію "живими" грошима

25.02.2019 14:40
Дніпрянам розповіли як отримати субсидію "живими" грошима

У січні 2019 року було прийнято політичне рішення про початок виплати субсидій у готівковій формі з березня 2019 року.  Громадяни непенсійного віку з 12 березня отримають першу субсидію грошовим переказом, а пенсіонери – разом з пенсією. Про це сьогодні, 25 лютого, під час прес-конференції повідомила начальниця відділу департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Довидовська, передає Дніпроград.

Вона зазначила, що вже з 12 березня громадяни непенсійного віку мають можливість отримати першу субсидію грошовим переказом через платіжну систему «Швидка копійка». Для цього необхідно звернутися в будь-яке відділення «Ощадбанку» з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Також всім субсидіантам надішлють на адресу проживання персональне повідомлення з роз'ясненням щодо розміру субсидії, за що вона нарахована та як її отримати «живими» коштами.

Зазначається, що пенсіонери отримають суму нарахованої субсидії в день отримання пенсії (з 4 по 25 березня) на наявні пенсійні картки, або готівкою через поштові відділення, або листоношою «Укрпошти» додому.

З 1 травня 2019 року громадяни, котрі отримували субсидії ще до 1 січня, мають подати нові заяви та декларації. Обов’язковою умовою є наявність номера мобільного телефона, на який має приходити смс-повідомлення із зазначеною сумою субсидії.

Також Олександра Довидовська зазначила, що отримані кошти мають йти виключно на сплату комунальних послуг. У разі заборгованості субсидіант втрачає право отримувати субсидію.

Раніше повідомлялося,  хто і як отримуватиме субсидію готівкою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...