App Store Google Play

Хутро належить тваринам: Дніпро вийшло на Всеукраїнську антихутряну акцію

24.02.2019 15:00
Хутро належить тваринам: Дніпро вийшло на Всеукраїнську антихутряну акцію

Сьогодні, 24 лютого, мешканці Дніпра вийшли на центральну площу міста, аби підтримати антихутряну акцію і звернути увагу влади та суспільства на цю проблему. Активісти за допомогою плакатів  та лозунгів закликають відмовитися від кривавого матеріалу, передає Дніпроград з місця подій.

Сьогодні за ініціативою UAnimals антихутряні акції проходять в найбільших містах України - Києві, Львові, Полтаві тощо. Їхня головна мета - боротьба за гуманне ставлення до тварин.

У Дніпрі організаторами акції є «Клуб соціального розвитку» та Фонд «Право на життя».

«Наша акція спрямована на підтримку закону № 10019, який передбачає заборону виробництва  хутра. Маємо надію, що Україна найближчим часом візьме європейський курс і стане п’ятнадцятою країною, яка відмовиться від хутра», - повідомив один з організаторів акції Локі вон Дорн.

За його словами, вже декілька років йде запекла боротьба за відмову від хутра. Подібну акцію вже підтримала більшість відомих дизайнерів і відмовилася від використання хутра для виготовлення  одягу. Відомо, що українські дизайнери теж не пасуть задніх і один за одним відмовляються від хутряних виробів.

«Втім попит породжує пропозицію, тож важлива відмова від кривавого матеріалу кожної окремої людини. Хутро личить лише тваринам!», - додав активіст.

Зазначається, що на сьогодні в Україні діє 37 офіційних підприємств, котрі займаються хутряним виробництвом. Щороку заради хутра вбивають близько 630 тис. тварин.

Раніше повідомлялося, що дніпряни мітингували під стінами обласної прокуратури проти догхантера Святогора.

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...