App Store Google Play

У Дніпрі вперше в Україні науковий захід "15х4" переклали мовою жестів

23.02.2019 12:45
У Дніпрі вперше в Україні науковий захід "15х4" переклали мовою жестів

22 лютого у Дніпрі відбувся черговий захід від спільноти молодих вчених та фанатів науки "15х4Dnipro". Своїми знаннями на різні теми, від математики до системного мислення, ділились чотири спікери, кожен з яких випуступав із доповіддю по 15 хвилин. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Спершу аудиторії розповідали про неповноту арифметики - розпочали з історичного контексту, окреслили поняття математичної логіки, обговорили роль аксіоматизації науки. Далі - представили електронну музику від її зародження до сучасного стану.

"Електронна музика подарувала композиторам повний контроль над музичним твором. Композитор має змогу не лише конструюватися в мелодію, вигадати до неї гармонію та віддавати всі ці мелодійні, гармонічні лінії різним музичним інструментам, а й при цьому працювати безпосередньо над самим звуком. Тобто створювати той звук, який йому необхідний у даному музичному творі і для досягнення необхідного йому ефекту", - розповів один з лекторів Олексій Хозяїнов.

Крім того, під час міні-лекцій учасники дізналися більше про системне мислення та про діяльність данського кінорежисера Ларса фон Трієра.

Особливість заходу полягала в тому, що вперше в Україні усі лекції супроводжувались сурдоперекладом - на них завітала молодь з дніпровського осередку Українського товариства глухих.

"Справа в тому, що по суті хлопцям та дівчатам з УТОГу недоступні подібні научно-культурні лекції, адже на них ніхто не здійснює сурдоперекладу. Вони вперше беруть участь у такому заході. Якщо хоч один з них після цього зацікавиться наукою чи культурою, це для нас буде найуспішнішим показником", - зазначив організатор безкоштовних курсів жестової мови у Дніпрі проекту "Звук тиші" Євген Божевський.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся літературно-мистецький проект "Пограниччя.308".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...