App Store Google Play

У Дніпрі вперше в Україні науковий захід "15х4" переклали мовою жестів

23 Лютого 12:45
У Дніпрі вперше в Україні науковий захід "15х4" переклали мовою жестів

22 лютого у Дніпрі відбувся черговий захід від спільноти молодих вчених та фанатів науки "15х4Dnipro". Своїми знаннями на різні теми, від математики до системного мислення, ділились чотири спікери, кожен з яких випуступав із доповіддю по 15 хвилин. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Спершу аудиторії розповідали про неповноту арифметики - розпочали з історичного контексту, окреслили поняття математичної логіки, обговорили роль аксіоматизації науки. Далі - представили електронну музику від її зародження до сучасного стану.

"Електронна музика подарувала композиторам повний контроль над музичним твором. Композитор має змогу не лише конструюватися в мелодію, вигадати до неї гармонію та віддавати всі ці мелодійні, гармонічні лінії різним музичним інструментам, а й при цьому працювати безпосередньо над самим звуком. Тобто створювати той звук, який йому необхідний у даному музичному творі і для досягнення необхідного йому ефекту", - розповів один з лекторів Олексій Хозяїнов.

Крім того, під час міні-лекцій учасники дізналися більше про системне мислення та про діяльність данського кінорежисера Ларса фон Трієра.

Особливість заходу полягала в тому, що вперше в Україні усі лекції супроводжувались сурдоперекладом - на них завітала молодь з дніпровського осередку Українського товариства глухих.

"Справа в тому, що по суті хлопцям та дівчатам з УТОГу недоступні подібні научно-культурні лекції, адже на них ніхто не здійснює сурдоперекладу. Вони вперше беруть участь у такому заході. Якщо хоч один з них після цього зацікавиться наукою чи культурою, це для нас буде найуспішнішим показником", - зазначив організатор безкоштовних курсів жестової мови у Дніпрі проекту "Звук тиші" Євген Божевський.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся літературно-мистецький проект "Пограниччя.308".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...