App Store Google Play

Танці під складні машинні біти: у Дніпрі виступив гурт Зе Джозерс

23 Лютого 16:30
Танці під складні машинні біти: у Дніпрі виступив гурт Зе Джозерс

Вчора, 22 лютого, до Дніпра завітали «найсміливіші діти з провінції» - український дует Зе Джозерс, який представив свій альбом під назвою «Складні машинні біти». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – клубу Module.

Зе  Джозерс – це дует Сергія Воронова та Петра Мацибурка з Калуша. Сім років тому ще в іншому складі гурт починав з англомовного панку і називався тоді The Jossers - «священики». Після випуску дебютного EP «Unsupported Bravery of Local Kids» в 2016 році хлопці відмовилися від англійської та декількох учасників команди, перейменовувалися в Зе Джозерс і в 2017-му видали EP «Суперечка» (рос. «Спор»). З тих пір самопроголошені «найсміливіші діти провінції» несуться по шляху пост-панку, а точніше шугейз-треп/емо-пост-панку, як визначають самі музиканти.

У минулому році гурт випустив повноформатний альбом «Складні машинні біти», який вони і представляють в рамках туру, де Дніпро став першим містом, яке прийняло хлопців з виступом.

Зе Джозерс - це суміш галасливих гітар, електроніки, і текстів про особистісну боротьбу і страждання. Зокрема молоді виконавці відчуваються «вічними фрешменами», оскільки щороку вони стають якимось новим «відкриттям року в українській музиці».

Дніпрян хлопці окрім свого останнього альбому порадували й новим треком та зіграли кілька пісень на біс. Між композиціями вони розповідали про приємні та захоплюючі моменти становлення гурту та трохи історії славного міста Калуша.

Протягом всього концерту зала була переповнена емоціями та сильною енергією музикантів та слухачів під супроводом «складних машинних бітів».

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі відбувся зворушливий концерт місцевого гурту "MY EX I".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...