App Store Google Play

На засіданні читацького клубу у Дніпрі обговорили один з найвідоміших романів Пратчетта

23 Лютого 11:15
На засіданні читацького клубу у Дніпрі обговорили один з найвідоміших романів Пратчетта

22 лютого у дніпровській книгарні-кав'ярні Видавництва Старого Лева відбулася зустріч читацького клубу, присвячена роману Террі Пратчетта "Морт". Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Террі Пратчетт - один із найвідоміших у світі письменників у жанрі фентезі, автор сатиричного циклу "Дискосвіт", що об'єднує понад 40 книжок загальним накладом 50 млн примірників. Його роман "Морт" відкриває цикл цієї серії, у якому головним персонажем є Смерть.

"Цей роман - світова величина, визнана в усьому світі. Як на мене, це надзвичайно позитивна книжка, тому що там багато гумору, але разом з тим присутнє те, над чим можна довго розмірковувати. "Морт" - найбільш філософський підцикл його Всесвіту, тому що питання смерті та життя підіймаються тут найширше. Цікаво подивитися на все це з іншого боку - з боку Смерті, якій просто доводиться виконувати свою роботу і не мати вихідних та відпустки", - зазначив модератор зустрічі Богдан Кулик.

На заході учасники клубу ділилися власними враженнями від роману, обговорювали ньюанси сюжетних ліній, фантазували про альтернативні варіанти розвитку подій, дискудували щодо моментів, які запам’ятались найбільше.

Зазначимо, що засідання читацького клубу відбуваються щомісяця. Наступна зустріч буде присвячена обговоренню дитячої літератури.

"На зустрічі кожен має змогу згадати своє дитинство, розповісти про те, що він тоді любив читати, які саме моменти йому запам'яталися, вразили та сприяли майбутньому формуванню особистості", - відзначає Богдан Кулик.

Раніше повідомлялося, що відомий дніпровський інвестор презентував книгу про бізнес.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...