App Store Google Play

Філатов збрехав про премії для вчителів?

23.02.2019 09:00
Філатов збрехав про премії для вчителів?

Городничий Дніпра Борис Філатов перед новорічними святами намагався відхреститися від "оптимізації", яку затіяв Департамент гумполітики, звільнивши майже 2 тисячі осіб зі шкіл та піднявши вартість за навчання в гуртках. Зокрема, він пообіцяв вчителям премію у 1000 грн кожному. Проте активісти Дніпра з'ясували, що гроші до викладачів так і не дійшли. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку громадського активісти Михайла Яценка у Facebook.

У звичаному для Філатова популістичному стилі, напередодні Нового Року, він пообіцяв премії вчителям.

«Педагоги, тримайтеся, є питання до гум департаменту, будемо розбиратися. Але щоб Новий Рік був приємним, «ловіть від мера» під ялинку по 1000 грн (на мандаринки і шампанське)", - зазначив Філатов.

Проте після свят вчителі обіцяних коштів так і не отримали. В цьому вирішили розібратися місцеві активісти.

"Як виявилося, педагогам гарантовано платять премію в кінці року «за економію», це передбачено законом, якщо ще простіше, є фонд зарплати, економія в кінці року, і, як результат, премія. Так було завжди. Педагоги щось отримали в січні, правда, не зрозуміли за що. За економію або частина «під ялинку від мера»? Сума яку отримали була менша від тієї, що презентував мер. А в розрахунковому листі була позначена як: "перерахунок за 2018 рік", - розповів Михайло Яценко. 

На офіційний запит щодо того, чи виплатили обіцяну премію, хто її отримав та коли, в Департаменті Гуманітарної політики відповіли, що це "приватна інформація з обмеженим доступом". 

В свою чергу, засновник проекту Clarity Project Ярослав Гарагуц пояснив, що відповідь Департамнету є неправомірною.

"Як мінімум, тут порушено норму про те, що інформація про розпорядження бюджетними коштами не може бути обмежена", - зазначив Гарагуц.

Він також навів Закону України "Про доступ до публічної інформації", ст 6., де говориться: "Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном ... прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно". 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...