App Store Google Play

Філатов збрехав про премії для вчителів?

23 Лютого 09:00
Філатов збрехав про премії для вчителів?

Городничий Дніпра Борис Філатов перед новорічними святами намагався відхреститися від "оптимізації", яку затіяв Департамент гумполітики, звільнивши майже 2 тисячі осіб зі шкіл та піднявши вартість за навчання в гуртках. Зокрема, він пообіцяв вчителям премію у 1000 грн кожному. Проте активісти Дніпра з'ясували, що гроші до викладачів так і не дійшли. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку громадського активісти Михайла Яценка у Facebook.

У звичаному для Філатова популістичному стилі, напередодні Нового Року, він пообіцяв премії вчителям.

«Педагоги, тримайтеся, є питання до гум департаменту, будемо розбиратися. Але щоб Новий Рік був приємним, «ловіть від мера» під ялинку по 1000 грн (на мандаринки і шампанське)", - зазначив Філатов.

Проте після свят вчителі обіцяних коштів так і не отримали. В цьому вирішили розібратися місцеві активісти.

"Як виявилося, педагогам гарантовано платять премію в кінці року «за економію», це передбачено законом, якщо ще простіше, є фонд зарплати, економія в кінці року, і, як результат, премія. Так було завжди. Педагоги щось отримали в січні, правда, не зрозуміли за що. За економію або частина «під ялинку від мера»? Сума яку отримали була менша від тієї, що презентував мер. А в розрахунковому листі була позначена як: "перерахунок за 2018 рік", - розповів Михайло Яценко. 

На офіційний запит щодо того, чи виплатили обіцяну премію, хто її отримав та коли, в Департаменті Гуманітарної політики відповіли, що це "приватна інформація з обмеженим доступом". 

В свою чергу, засновник проекту Clarity Project Ярослав Гарагуц пояснив, що відповідь Департамнету є неправомірною.

"Як мінімум, тут порушено норму про те, що інформація про розпорядження бюджетними коштами не може бути обмежена", - зазначив Гарагуц.

Він також навів Закону України "Про доступ до публічної інформації", ст 6., де говориться: "Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном ... прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно". 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...