App Store Google Play

Сучасний реабілітаційний центр для дітей-аутистів у Дніпрі за два роки прийняв понад 60 малюків

22 Лютого 13:40
Сучасний реабілітаційний центр для дітей-аутистів у Дніпрі за два роки прийняв понад 60 малюків

У 2016 році у Дніпрі відкрили реабілітаційний центр для дошкільнят-аутистів. Там – яскраві меблі, розвиваючі ігри, сольова та сенсорна кімнати, зала лікувальної фізкультури.  Сучасні умови для всебічного розвитку малечі створила Дніпропетровська облдержадміністрація. За час, що минув, фахівці центру вже допомогли соціалізуватися понад 60 дітлахам. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створити комфортні умови для гармонійного розвитку всіх маленьких мешканців регіону – таке завдання Президента України Петра Порошенка. У Дніпрі більше двох років тому запрацював сучасний  реабілітаційний центр для дошкільнят-аутистів. За цей час його досвідчені фахівці вже допомогли адаптуватися до життя у соціумі понад 60 малюкам», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Під центр реконструювали окрему будівлю на вулиці Ляшко-Попеля у Дніпрі. Нині там – всі умови для всебічного розвитку особливих малюків.

Там – все для навчання..

У центрі допомагають соціалізуватися дітлахам з усієї області. Вік – від 5 до 7 років. Малюків готують до школи, а ще вони отримують безліч оздоровлюючих процедур. Одночасно там навчають до півтора десятка дітей. Поруч із малечею завжди батьки.

«До нас приїжджають із різних куточків регіону і на консультації або просто за порадами. Ділимося з батьками власними методиками та дидактичними розробками», – розповіла директор Ірина Родименко.

Найулюбленіші у вихованців – заняття з арт-терапії

Дітлахам допомагають розвиватися досвідчені фахівці – дефектологи, логопеди, реабілітологи, психологи, вузькопрофільні лікарі. До кожної дитини – індивідуальний підхід і відповідна методика.

Найулюбленіші у вихованців – заняття з арт-терапії. Діти із задоволенням малюють. А ще – грають у ляльковий театр.

У сенсорній кімнаті – «сухий» душ. Торкаючись яскравих стрічок із тканини,  малюки звикають до тактильних відчуттів. Є і «світловий» душ – різні кольори чергують один за одним. Там малеча може розслабитися та порелаксувати.

Є і сольова кімната,..

Для профілактики застуд – сольова кімната, ароматерапія, киснева пінка, фіточаї. Для фізичного розвитку – зала лікувальної фізкультури зі спеціальними тренажерами. 

«Шестеро випускників нині навчаються у звичайних школах. Решта – в нашому реабілітаційному центрі», – додала Ірина Родименко. 

Загалом за два роки навчання у центрі пройшли 25 дітлахів. Ще 37 отримали консультації фахівців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...