App Store Google Play

На Січеславщині військовослужбовці презентуватимуть власні книги про війну

22.02.2019 09:40
На Січеславщині військовослужбовці презентуватимуть власні книги про війну

Мешканців Січеславщини запрошують на презентацію зворушливих книг про події на Сході України. Їх автори – ветерани АТО. Творчі зустрічі письменників із читачами відбудуться 23 лютого у Синельниковому та Дніпрі, 24 лютого у Кам’янському. Про це повідомила радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб, передає Дніпроград.

«Запрошуємо усіх бажаючих на творчі зустрічі із авторами книг. Свої спогади про війну вони виклали на папері. Це будуть відверті та зворушливі презентації», - сказала радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

АТОвець Влад Якушев презентуватиме книгу «Карателі». Вона – про війну та людяність. А ще - про звичайних людей, які стали до зброї, аби захистити свій дім.

Боєць Олексій Петров представить читачам автобіографічну книгу «Кава з присмаком попелу». В ній йдеться про події від березня 2014-го до липня 2015-го. У творі – мінімум художніх домислів.

Миколаївський журналіст та відеооператор Олексій Терещенко презентує документальну повість «Життя після 16:30». Автор добровольцем пішов на війну, обороняв Донецький аеропорт, був поранений. Книгу присвятив своєму поверненню до повноцінного життя після реабілітації.

Представить книгу і АТОвець з Донеччини Мартін Брест. «Пехота-2: Збройники» - про ті випробування, які пережив автор за дев'ять місяців на передовій.

На презентаціях всі бажаючі зможуть придбати книги з автографами.

Відвідувачів чекають:

23 лютого о 13:00 - м. Синельникове, вул. Багми, 8, Центр дитячої творчості;

23 лютого о 17:00 – м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16, Музей АТО;

24 лютого о 14:00 – м. Кам’янське, просп. Свободи, 39, Музей історії міста, кінозал.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...