App Store Google Play

На Січеславщині військовослужбовці презентуватимуть власні книги про війну

22.02.2019 09:40
На Січеславщині військовослужбовці презентуватимуть власні книги про війну

Мешканців Січеславщини запрошують на презентацію зворушливих книг про події на Сході України. Їх автори – ветерани АТО. Творчі зустрічі письменників із читачами відбудуться 23 лютого у Синельниковому та Дніпрі, 24 лютого у Кам’янському. Про це повідомила радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб, передає Дніпроград.

«Запрошуємо усіх бажаючих на творчі зустрічі із авторами книг. Свої спогади про війну вони виклали на папері. Це будуть відверті та зворушливі презентації», - сказала радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

АТОвець Влад Якушев презентуватиме книгу «Карателі». Вона – про війну та людяність. А ще - про звичайних людей, які стали до зброї, аби захистити свій дім.

Боєць Олексій Петров представить читачам автобіографічну книгу «Кава з присмаком попелу». В ній йдеться про події від березня 2014-го до липня 2015-го. У творі – мінімум художніх домислів.

Миколаївський журналіст та відеооператор Олексій Терещенко презентує документальну повість «Життя після 16:30». Автор добровольцем пішов на війну, обороняв Донецький аеропорт, був поранений. Книгу присвятив своєму поверненню до повноцінного життя після реабілітації.

Представить книгу і АТОвець з Донеччини Мартін Брест. «Пехота-2: Збройники» - про ті випробування, які пережив автор за дев'ять місяців на передовій.

На презентаціях всі бажаючі зможуть придбати книги з автографами.

Відвідувачів чекають:

23 лютого о 13:00 - м. Синельникове, вул. Багми, 8, Центр дитячої творчості;

23 лютого о 17:00 – м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16, Музей АТО;

24 лютого о 14:00 – м. Кам’янське, просп. Свободи, 39, Музей історії міста, кінозал.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...