App Store Google Play

Фото першої шпальти: у Дніпрі відкрилася фотовиставка всеукраїнської газети «День»

22.02.2019 10:20
Фото першої шпальти: у  Дніпрі відкрилася фотовиставка всеукраїнської газети «День»

Вчора, 21 лютого, у Дніпрі відкрилася фотовиставка всеукраїнської газети «День». Тематика ХХ Міжнародного конкурсу – «Фото першої шпальти». На виставці презентували 280 найкращих знімків, на яких зафіксовані найважливіші події минулого року. Дніпро стало першою зупинкою фотовиставки. Крім того, дніпряни першими побачать свіжий випуск глянсового часопису «Маршрут №1», присвяченого Дніпру. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця подій.

Міжнародний фотоконкурс, цього року 20-й, ювілейний, є наймасштабнішим соціальним проектом «Дня». У фотоконкурсі взяли участь і професійні фотографи, і аматори.

«20 років ми творимо фотолітопис країни. Були фото, які фіксували надії, шанси. Були фото-прогнози. Тому виставку ми назвали «Фото першої шпальти» - це нерв і пульс часу. Але є і фото-душа. Де особливо видні характер нашого народу. Його мужність і велике серце», - зазначила головна редакторка газети "День" Лариса Івшина.

Фотовиставка висвітлює найболючішу тему сучасності – війну. На світлинах можна побачити і розвалені внаслідок вибухів будинки, і буденне життя бійців, і емоції мирних жителів.

«Цьогорічні фотографії надзвичайно важливі. Це те, що газета може зробити для своїх читачів. Щоб ми були солідарні, відчували відповідальність за те, що відбувається в країні», – додала Івшина.

Через те, що виставка поєднує в собі знімки з усіх куточків України, головною її метою є національне будування.

«Користь цієї виставки в тому, що люди за допомогою цих фото можуть відчути себе частиною великої нації. Частиною тієї ж війни. Знімки дозволяють нам перебувати в різних куточках України. Ми можемо усвідомлювати свою єдність або подорожуючи країною, або дивлячись на такі фотографії», -   зазначив голова «Січеславської Просвіти» Єгор Гуськов.

Після відкриття фотовиставки газети відбулася презентація книги «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського». Також газета видала окремий журнал – «Маршрут № 1. Дніпро». Він популяризує Дніпро, показує його не лише як новий туристичний маршрут, а й як місто, що відіграє центральну роль у житті країни, її новітній історії. У спецвипуску журналу зібрано матеріали про життя Дніпра, його перспективні туристичні та інвестиційні проекти, зокрема, індустріальний парк Innovation Forpost. Тут також можна почитати розповіді про місто від його неординарних мешканців та знайти путівники архітектурними, історичними, природними пам’ятками.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...