App Store Google Play

Експеримент, який несумісний з життям України, - Тимошенко про Зеленського

22.02.2019 17:00
Експеримент, який несумісний з життям України, - Тимошенко про Зеленського

Кандидатка в Президенти Юлія Тимошенко вважає, що участь у виборах шоумена Володимира Зеленського - це «експеримент, який несумісний з життям України». Про це Тимошенко заявила на прес-конференції, відповідаючи на питання: «Як Ви ставитеся до Зеленського як кандидата, і якщо він переможе і запропонує Вам посаду прем'єр-міністра, чи погодитеся Ви?», передає Дніпроград з посиланням на Цензор.НЕТ.

За словами Тимошенко, велика кількість кандидатів у бюлетені – це ознака демократії. Проте зважаючи на теперішній стан України, результат президентських виборів може призвести до двох протилежних наслідків.

«Або після президентських виборів Україну піднімуть. І піднімуть люди, які знають, як це робити. Або, якщо в черговий раз на президентських виборах будуть поставлені експерименти, Україна буде далі котитися в прірву», - повідомила кандидатка в Президенти.

Також вона зазначила, що у перемозі будь-кого з кандидатів будуть винні виборці, тому закликала уважно обдумувати свій вибір.

«Дуже уважно зважте, тому що кожен бюлетень, який ви будете опускати в ящик, це бюлетень, або за розвиток відродження, становлення України, або знову експеримент, який несумісний з життям України», - додала Юлія Тимошенко.

Коментуючи своє прем'єрство в разі перемоги Зеленського, Тимошенко відповіла, що поки що говорити про те, хто і яку позицію може зайняти передчасно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...