App Store Google Play

Експеримент, який несумісний з життям України, - Тимошенко про Зеленського

22.02.2019 17:00
Експеримент, який несумісний з життям України, - Тимошенко про Зеленського

Кандидатка в Президенти Юлія Тимошенко вважає, що участь у виборах шоумена Володимира Зеленського - це «експеримент, який несумісний з життям України». Про це Тимошенко заявила на прес-конференції, відповідаючи на питання: «Як Ви ставитеся до Зеленського як кандидата, і якщо він переможе і запропонує Вам посаду прем'єр-міністра, чи погодитеся Ви?», передає Дніпроград з посиланням на Цензор.НЕТ.

За словами Тимошенко, велика кількість кандидатів у бюлетені – це ознака демократії. Проте зважаючи на теперішній стан України, результат президентських виборів може призвести до двох протилежних наслідків.

«Або після президентських виборів Україну піднімуть. І піднімуть люди, які знають, як це робити. Або, якщо в черговий раз на президентських виборах будуть поставлені експерименти, Україна буде далі котитися в прірву», - повідомила кандидатка в Президенти.

Також вона зазначила, що у перемозі будь-кого з кандидатів будуть винні виборці, тому закликала уважно обдумувати свій вибір.

«Дуже уважно зважте, тому що кожен бюлетень, який ви будете опускати в ящик, це бюлетень, або за розвиток відродження, становлення України, або знову експеримент, який несумісний з життям України», - додала Юлія Тимошенко.

Коментуючи своє прем'єрство в разі перемоги Зеленського, Тимошенко відповіла, що поки що говорити про те, хто і яку позицію може зайняти передчасно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...