App Store Google Play

Учасниками відбіркового туру обласного фесту «Z_ефір» у Верхньодніпровську стали майже 400 юних талантів

21 Лютого 16:40
Учасниками відбіркового туру обласного фесту «Z_ефір» у Верхньодніпровську стали майже 400 юних талантів

Яскрава хореографія, майстерна акторська гра і потужний вокал. Мікс таланту, натхнення й наполегливості вирував у палаці культури Верхньодніпровська. Там пройшов четвертий відбірковий тур обласного фестивалю талантів «Z_ефір». Його учасниками стали майже 400 дітей із двох районів Січеславщини. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Підтримуємо талановитих дітей Дніпропетровщини. У 2018 році ініціювали обласний фестиваль «Z_ефір». Він – для юних «зірочок», котрі мріють виступати на великій сцені. Кожен учасник може показати свої вміння, знайти нових друзів і наставників, отримати нагороди та заохочення. Цьогоріч продовжуємо пошук обдарованих – загалом відбіркові тури відбудуться у 14 містах і селищах регіону», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

 Вони співали,…

Різноманіття талантів буяло на четвертому «Z_ефірному» кастингу. Вражали діти    Верхньодніпровського й Царичанського районів – співали, танцювали, грали на музичних інструментах, демонстрували акторські здібності.    

«Ми приїхали перемагати! Готувалися до фесту старанно, на сцені виклалися на всі 100%. Я вірю у свій колектив, адже ми любимо те, чим займаємось. Вкладаємо у спів свою душу», – поділилася учасниця відбіркового туру «Z_ефіру» з царичанського гурту «LIME NEXT» Катя Сіпакова. 

 …танцювали,…

Анна Скобара із Могилева змалку має хист до танцю.

«Раніше мріяла пов’язати із танцями свою професію. Тепер це моє хобі, але репетиціям приділяю не менше часу. До цього фесту разом із колективом готувалися щодня протягом години, аби відточити кожен рух. Наш танок називається «Колискова». Він дуже ніжний – про любов і материнство», – розповіла учасниця «Z_ефіру» з Могилева Анна Скобара.  

 …демонстрували акторські здібності

На сцені – хлопці й дівчата від 5 до 16 років. Загалом – майже 400 дітей. Оцінювало виступи креативне й професійне журі.

«Дніпропетровщина дуже талановита! У кожному місті, селі і селищі є «перлинки». Тому іноді обрати кращих буває непросто. Серед головних критеріїв відбору – виразність та харизма», – зазначив викладач коледжу культури та мистецтв Дніпра, диригент, член професійного журі фесту Дмитро Литвин.  

Організатор обласного фестивалю талантів – Дніпропетровська ОДА

У залі – батьки й викладачі – підтримують та аплодують.

«Чудовий конкурс. Він допомагає  дітям реалізувати свій потенціал і отримати новий досвід. Виступати перед новою аудиторією – завжди хвилююче і цікаво», – сказала керівник вокальної студії з Царичанки Оксана Ромашко.

У залі – батьки й викладачі – підтримують та аплодують

Верхньодніпровськ – вже четверте місто, що приймало «Z_ефір». Дванадцятеро переможців відбору візьмуть участь у півфіналі.

Організатор обласного фестивалю талантів – Дніпропетровська ОДА.

Нагадаємо, що півтисячі юних талантів зібрав у Жовтих Водах творчий обласний фест «Z_ефір».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...