App Store Google Play

Петиція за вулицю Степана Бандери у Дніпрі набрала необхідну кількість голосів

21.02.2019 08:00
Петиція за вулицю Степана Бандери у Дніпрі набрала необхідну кількість голосів

Петиція за перейменування вулиці Шмідта на вулицю імені Степана Бандери набрала необхідну кількість підписів. За ініціативу проголосували більше тисячі осіб, повідомляє Дніпроград.

За те, щоб на мапі Дніпра нарешті з'явилося ім'я Провідника українських націоналістів в ХХ столітті Степана Бандери свої підписи мали віддати щонайменше 1000 мешканців міста. Дніпряни зібрали необхідну кількість голосів, при цьому зазначимо, що до кінця збору підписів залишилося близько місяця.

Тепер відповідна комісія має розглянути питання та винести його на сесію для голосування. 

В петиції наголошувалося, що у Дніпрі – місті, яке у 2014-му році прийняло на себе роль центру супротиву на південному сході України, - і досі не знаходиться гідного місця для одного з лідерів українських національно-визвольних змагань XX століття. 

"І це при тому, що Степан Бандера уже давно офіційно вважається учасником боротьби за Незалежність України та разом з іншими героями ОУН-УПА вшановується і в президентських указах, і в законодавчих актах. 
Символічним є те, що у перший день майбутнього року – 1 січня 2019-го – вся Україна відзначає 110-ту річницю від Дня народження Степана Бандери", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, лідер ГО "Січ-Дніпро" Кирило Дороленко зауважував, що робота над появою вулиці імені Степана Бандери у нашому місті ведеться ще з 2015 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...