App Store Google Play

Оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів

21 Лютого 12:20
Оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів

Оновлена будівля обласної дитячої поліклініки у Дніпрі – головна прикраса цілого комплексу медзакладів на вулиці Космічна. Сучасна клініка із модерновим дизайном, оснащена новітнім обладнанням. Все – завдяки реконструкції, яку провела Дніпропетровська облдержадміністрація. За два роки фахівці поліклініки прийняли майже 200 тис маленьких пацієнтів з усієї області. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Після реконструкції обласна дитяча поліклініка у Дніпрі відповідає міжнародним стандартам у медицині. На початку 2017-го її відкрив Президент України Петро Порошенко. Він дав високу оцінку і новому обладнанню, і інноваційним технологіям. За два роки заклад вже прийняв майже 200 тис маленьких пацієнтів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На трьох поверхах – поліклініка

У поліклініці – 42 кабінети. Вони розташовані на трьох поверхах. Прийом ведуть 36 фахівців різних педіатричних профілів. Отримати консультацію можна з будь-якої дитячої хвороби.

«До наших фахівців приїжджають з усієї області, – сказав директор обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик. – У разі необхідності проводимо діагностику та лікування у клініці». 

На четвертому – надсучасне неонатальне відділення реанімації

На четвертому поверсі поліклініки – надсучасне неонатальне відділення реанімації. Там – перша в Україні незалежна система живлення. Світло не буде вимкнено за будь-яких обставин. Це життєво важливо для новонароджених, які дихають за допомогою спеціальних пристроїв.

«Допомагаємо малюкам із вродженими вадами розвитку, родовими травмами. Наші пацієнти –  немовляти на першому місяці життя. За два роки у відділенні побувало вже 360 малюків, – розповів завідувач неонатального відділення реанімації Денис Сурков. – Переважна більшість проведених операцій – нейрохірургічні».

У 2017-му обласну дитячу поліклініку в Дніпрі визнали найкращим в Україні об’єктом громадського призначення. Першість присвоїли на всеукраїнському конкурсі Мінрегіону, Конфедерації будівельників України та Держархбудінспекції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...