App Store Google Play

Оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів

21 Лютого 12:20
Оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів

Оновлена будівля обласної дитячої поліклініки у Дніпрі – головна прикраса цілого комплексу медзакладів на вулиці Космічна. Сучасна клініка із модерновим дизайном, оснащена новітнім обладнанням. Все – завдяки реконструкції, яку провела Дніпропетровська облдержадміністрація. За два роки фахівці поліклініки прийняли майже 200 тис маленьких пацієнтів з усієї області. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Після реконструкції обласна дитяча поліклініка у Дніпрі відповідає міжнародним стандартам у медицині. На початку 2017-го її відкрив Президент України Петро Порошенко. Він дав високу оцінку і новому обладнанню, і інноваційним технологіям. За два роки заклад вже прийняв майже 200 тис маленьких пацієнтів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На трьох поверхах – поліклініка

У поліклініці – 42 кабінети. Вони розташовані на трьох поверхах. Прийом ведуть 36 фахівців різних педіатричних профілів. Отримати консультацію можна з будь-якої дитячої хвороби.

«До наших фахівців приїжджають з усієї області, – сказав директор обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик. – У разі необхідності проводимо діагностику та лікування у клініці». 

На четвертому – надсучасне неонатальне відділення реанімації

На четвертому поверсі поліклініки – надсучасне неонатальне відділення реанімації. Там – перша в Україні незалежна система живлення. Світло не буде вимкнено за будь-яких обставин. Це життєво важливо для новонароджених, які дихають за допомогою спеціальних пристроїв.

«Допомагаємо малюкам із вродженими вадами розвитку, родовими травмами. Наші пацієнти –  немовляти на першому місяці життя. За два роки у відділенні побувало вже 360 малюків, – розповів завідувач неонатального відділення реанімації Денис Сурков. – Переважна більшість проведених операцій – нейрохірургічні».

У 2017-му обласну дитячу поліклініку в Дніпрі визнали найкращим в Україні об’єктом громадського призначення. Першість присвоїли на всеукраїнському конкурсі Мінрегіону, Конфедерації будівельників України та Держархбудінспекції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...