App Store Google Play

Оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів

21.02.2019 12:20
Оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів

Оновлена будівля обласної дитячої поліклініки у Дніпрі – головна прикраса цілого комплексу медзакладів на вулиці Космічна. Сучасна клініка із модерновим дизайном, оснащена новітнім обладнанням. Все – завдяки реконструкції, яку провела Дніпропетровська облдержадміністрація. За два роки фахівці поліклініки прийняли майже 200 тис маленьких пацієнтів з усієї області. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Після реконструкції обласна дитяча поліклініка у Дніпрі відповідає міжнародним стандартам у медицині. На початку 2017-го її відкрив Президент України Петро Порошенко. Він дав високу оцінку і новому обладнанню, і інноваційним технологіям. За два роки заклад вже прийняв майже 200 тис маленьких пацієнтів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На трьох поверхах – поліклініка

У поліклініці – 42 кабінети. Вони розташовані на трьох поверхах. Прийом ведуть 36 фахівців різних педіатричних профілів. Отримати консультацію можна з будь-якої дитячої хвороби.

«До наших фахівців приїжджають з усієї області, – сказав директор обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик. – У разі необхідності проводимо діагностику та лікування у клініці». 

На четвертому – надсучасне неонатальне відділення реанімації

На четвертому поверсі поліклініки – надсучасне неонатальне відділення реанімації. Там – перша в Україні незалежна система живлення. Світло не буде вимкнено за будь-яких обставин. Це життєво важливо для новонароджених, які дихають за допомогою спеціальних пристроїв.

«Допомагаємо малюкам із вродженими вадами розвитку, родовими травмами. Наші пацієнти –  немовляти на першому місяці життя. За два роки у відділенні побувало вже 360 малюків, – розповів завідувач неонатального відділення реанімації Денис Сурков. – Переважна більшість проведених операцій – нейрохірургічні».

У 2017-му обласну дитячу поліклініку в Дніпрі визнали найкращим в Україні об’єктом громадського призначення. Першість присвоїли на всеукраїнському конкурсі Мінрегіону, Конфедерації будівельників України та Держархбудінспекції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...