App Store Google Play

Громадськість відстояла приміщення коледжів Дніпра від зазіхань міськради

21.02.2019 19:30
Громадськість відстояла приміщення коледжів Дніпра від зазіхань міськради

Сьогодні, 21 лютого, під час засідання постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань комунальної власності та ЖКГ під тиском громадськості було прийнято рішення не виносити на сесію питання про передачу будівель коледжів у власність міськради Дніпра. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

На комісії мали розглянути звернення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо передачі будівель за адресами площа Успенська, 14 та проспект Дмитра Яворницького, 47 у комунальну власність Дніпра. Наразі ці будівлі належать обласній раді й для чого міськраді знадобилися приміщення двох коледжів (Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв) – достеменно невідомо.

Як виявилося, напередодні засідання комісії, питання по Успенській, 14 було знято, тож присутні депутати вирішували лише долю коледжу культури і мистецтв. Перед голосуванням вони вислухали керівника навчального закладу та представника профспілки працівників культури, які зауважили, що не впевненні щодо подальшої долі коледжу у разі передачі його будівлі до міськради. Окрім цього, свою думку висловили і присутні працівники коледжу та громадські активісти, які зазначили, що будівля має залишатися у розпорядженні облради.

У свою чергу, заступник голови постійної комісії, депутат обласної ради Оксана Томчук підкреслила, що з міської ради не надійшло жодних гарантій про подальшу долю студентів й викладачів, тож це може призвести до сумнівних наслідків.

Таким чином, комісія не підтримала рішення, яке мало виноситися на завтрашню сесію Дніпропетровської обласної ради і відклала його до того моменту, поки Дніпровська міська рада не надасть гарантій безперервності навчального процесу в коледжі й збереження належних умов для навчання студентів.

Нагадаємо, що звернення про передачу будівель двох коледжів у власність міської ради було надіслано міським головою Борисом Філатови. Раніше в одному з коледжів планували розмістити міських чиновників.

У свою чергу, народний депутат Андрій Денисенко обіцяв перешкоджати дерибану коледжів.

Відповідно, під тиском небайдужих громадян колективу навчальних закладів у найближчий час нічого не загрожуватиме.

Варто також додати, що минулого року фірма одного з членів комісії облради Тетяни Юревич, яку пов'язують з «сірим кардиналом» Дніпра Геннадієм Корбаном, оформлювала документи для Театрально-художнього коледжу на площі Успенській у Дніпрі. У вересні 2018 року депутатку затримали під час отримання хабара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...