App Store Google Play

Громадськість відстояла приміщення коледжів Дніпра від зазіхань міськради

21 Лютого 19:30
Громадськість відстояла приміщення коледжів Дніпра від зазіхань міськради

Сьогодні, 21 лютого, під час засідання постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань комунальної власності та ЖКГ під тиском громадськості було прийнято рішення не виносити на сесію питання про передачу будівель коледжів у власність міськради Дніпра. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

На комісії мали розглянути звернення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо передачі будівель за адресами площа Успенська, 14 та проспект Дмитра Яворницького, 47 у комунальну власність Дніпра. Наразі ці будівлі належать обласній раді й для чого міськраді знадобилися приміщення двох коледжів (Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв) – достеменно невідомо.

Як виявилося, напередодні засідання комісії, питання по Успенській, 14 було знято, тож присутні депутати вирішували лише долю коледжу культури і мистецтв. Перед голосуванням вони вислухали керівника навчального закладу та представника профспілки працівників культури, які зауважили, що не впевненні щодо подальшої долі коледжу у разі передачі його будівлі до міськради. Окрім цього, свою думку висловили і присутні працівники коледжу та громадські активісти, які зазначили, що будівля має залишатися у розпорядженні облради.

У свою чергу, заступник голови постійної комісії, депутат обласної ради Оксана Томчук підкреслила, що з міської ради не надійшло жодних гарантій про подальшу долю студентів й викладачів, тож це може призвести до сумнівних наслідків.

Таким чином, комісія не підтримала рішення, яке мало виноситися на завтрашню сесію Дніпропетровської обласної ради і відклала його до того моменту, поки Дніпровська міська рада не надасть гарантій безперервності навчального процесу в коледжі й збереження належних умов для навчання студентів.

Нагадаємо, що звернення про передачу будівель двох коледжів у власність міської ради було надіслано міським головою Борисом Філатови. Раніше в одному з коледжів планували розмістити міських чиновників.

У свою чергу, народний депутат Андрій Денисенко обіцяв перешкоджати дерибану коледжів.

Відповідно, під тиском небайдужих громадян колективу навчальних закладів у найближчий час нічого не загрожуватиме.

Варто також додати, що минулого року фірма одного з членів комісії облради Тетяни Юревич, яку пов'язують з «сірим кардиналом» Дніпра Геннадієм Корбаном, оформлювала документи для Театрально-художнього коледжу на площі Успенській у Дніпрі. У вересні 2018 року депутатку затримали під час отримання хабара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...