App Store Google Play

За декілька днів завершується пільговий період розмитнення євроблях

20.02.2019 13:40
За декілька днів завершується пільговий період розмитнення євроблях

У найближчу п’ятницю, 22 лютого, завершується пільговий період оподаткування транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Протягом нього здійснити митне оформлення таких автівок можна, сплативши лише половину від повної ставки акцизного збору. Про це сьогодні, 20 лютого, під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро» повідомив заступник начальника Дніпропетровської митниці ДФС Володимир Деркач, передає Дніпроград. 

За його словами, на сьогодні на Дніпропетровській митниці ДФС розмитнення здійснили більше 5800 транспортних засобів на євробляхах. З цього - до держбюджету перерахували 355 мільйонів гривень. 

Нині у Дніпропетровській області діють 4 місця митного оформлення. Зокрема, митні пости «Слобожанський», «Аеропорт», «Лівобережний» та відділ митного оформлення №2 митного поста «Кривий ріг». Основні обсяги митного оформлення припадають на митний пост «Слобожанський». 

Після 22 лютого загальна процедура не зміниться. Утім, для розмитнення євроблях потрібно буде сплачувати повну ставку акцизного збору. 

Зазначимо, що, за законом, розмитнити автівки їхні власники мають до 24 травня. Після цього власників автівок на євробляхах притягуватимуть до адміністративної відповідальності. Штраф за це складатиме 170 тисяч гривень або ж конфіскуватимуть транспортний засіб за рішенням суду.

Крім того, з 24 травня митниця передаватиме списки нерозмитнених транспортних засобів до Нацполіції як таких, що перебувають на території України з порушенням. Тому правоохоронці матимуть право зупиняти таких водіїв і стягувати штраф у розмірі 8,5 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі на Полтавському шоcе відбувся мітинг проти нового закону про розмитнення євроблях

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...