App Store Google Play

За чотири роки ОДА звела та реконструювала 36 медзакладів на Cічеславщині

20.02.2019 14:40
За чотири роки ОДА звела та реконструювала 36 медзакладів на Cічеславщині

Хірургічний корпус європейського зразка, сучасна дитяча поліклініка, новенькі амбулаторії. За чотири роки Дніпропетровська ОДА звела та реконструювала 36 медзакладів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Здоров’я та добробут людей – найголовніше, про що має піклуватися обласна влада. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині зводимо «з нуля» сучасні медзаклади та оновлюємо ті, що десятиліттями потребували ремонту. За чотири роки створили та реконструювали 36 медзакладів у великих містах і маленьких селах», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У Дніпрі облдержадміністрація звела новий хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва. Будівля – шестиповерхова. Усередині – надсучасні умови. Стіни коридорів та палат на п’яти поверхах – у яскравих кольорах. У приміщенні – багато світла, зручні меблі, душові. Передбачили й палати для особливих малюків. На верхньому поверсі – шість операційних із новітнім обладнанням. У закладі працюють кращі лікарі: їх шукали по всій Україні.

Новий хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва

Повністю реконструювали й педіатричне відділення Центру матері та дитини ім. Руднєва. У ньому – перший в Україні Центр раннього втручання з найсучаснішим обладнанням. Палати в закладі перепланували так, щоб діти могли перебувати в них разом із батьками.

Також в обласному центрі відкрили сучасну дитячу поліклініку. На трьох поверхах – кабінети для прийому маленьких пацієнтів та діагностичне обладнання. На четвертому – неонатальне відділення для порятунку новонароджених. У ньому – незалежна система живлення, що не дає залишитися без світла при будь-яких непередбачуваних обставинах.

Зведена «з нуля» сучасна амбулаторія запрацювала у Нікополі. Вона обслуговує 6 тис мешканців мікрорайону Північний. У закладі – три сімейні лікарі, гінеколог, кабінети щеплень, функціональної діагностики, процедурні, ліжка денного стаціонару.

У Дніпрі відкрили сучасну дитячу поліклініку

Відновили амбулаторію сімейної медицини №2 у Марганці. Там замінили покрівлю й вікна, термомодернізували фасад.

Уперше за 60 років відремонтували амбулаторію у Миколаївці Новомосковського району. Ремонтники замінили дах, реставрували фасад, заново провели комунікації, встановили енергозберігаючі вікна. Усередині обладнали дві палати денного стаціонару, кабінети щеплень, маніпуляцій і фізіотерапії.

Уперше за роки незалежності сучасні амбулаторії почали будувати й у селах Січеславщини. Нині зводять 18 таких медзакладів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...