App Store Google Play

Українофоб Марченко очолив одну із окружних виборчих комісій у Дніпрі

20.02.2019 21:00
Українофоб Марченко очолив одну із окружних виборчих комісій у Дніпрі

Одіозний голова забороненої організації "Союз радянських офіцерів" Віктор Марченко очолив одну із окружних комісій з виборів Президента України в Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на постанову Центральної виборчої комісії від 19 лютого 2019 року.

Так, згідно із документом, Віктора Марченка включили у склад комісії по виборчому округу №24 та призначили її головою. Зазначається, що в комісію Марченко потрапив від кандидата на посаду президента Сергія Капліна. Аби не допустити цього, під Індустріально районною радою, де розмістилася окружна комісія, зібралися патріотичні сили, які у свій час не допускали аби Марченко піднімав триколор над міськрадою Дніпра.

"Вночі, Головою ОВК №24 став такий собі пан Марченко. Майданівці і всі ті, для кого Революція Гідності та цінність Соборної Держави не порожній звук, мають дуже добре пам'ятати його! Ти можеш бігати з "георгієвськими стрічками", російськими прапорами, марити "русской весной"... а бонусом отримати не "нари", а посаду в ОВК!. Агов, СБУ! Агов, прокуратура! Агов, силові органи! Це ж все не просто так, саме тут - в Дніпрі! Саме сьогодні! Саме 20 лютого! Маю надію на це звернуть увагу!", - написав на своїй сторінці активіст Сергій Горностаєв.

Варто зазначити, що після резонансу у мережі, Сергій Каплін особисто написав, що перевірить інформацію по Віктору Марченку і у разі її підтвердження проведе заміну свого представника.

 

Нагадаємо, 7 листопада 2017 року під тиском патріотичних сил був затриманий голова забороненої організації “Союз радянських офіцерів” Віктор Марченко. Правоохоронці доставили одіозного діяча до Амур-Нижньодніпровського районного відділу поліції, куди також надійшла і заява щодо порушення Марченком українського законодавства.

Незважаючи на це, через деякий час поліція відпустила голову “СРВ”, що викликало обурення у активістів під районним відділом. Вони намагалися заблокувати від’їзд Віктора Марченка, на що поліція відповіла кулаками. Під час сутички правоохоронці у цивільному схопили Кирила Дороленка, завели його у відділ та жорстоко побили. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...