App Store Google Play

На Січеславщині стартував конкурс бізнес-планів для студентів

20.02.2019 19:00
На Січеславщині стартував конкурс бізнес-планів для студентів

Ще не отримав диплом, а вже маєш власний бізнес-план. А також можливість розпочати кар’єру в найуспішніших компаніях України. Студентам Січеславщини пропонують долучитися до конкурсу на кращий бізнес-план. Його проводить ДніпропетроОДА. Прийом робіт вже стартував. У травні оголосять переможців. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Молодь – рушійна сила змін в Україні. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Пропонуємо студентам позмагатися у конкурсі бізнес-планів. Хлопці та дівчата мають не лише вигадати цікаву ідею, але й запропонувати конкретні кроки для її реалізації».

Взяти участь у конкурсі «Кращий бізнес-план» може студент будь-якого вишу регіону, у тому числі слухачі магістратури та заочники. Головне – мати ідею для стартапу та чіткий план її реалізації. А ще – зацікавити потенційного інвестора.

«Потенційний інвестор має бачити власну вигоду. Мінімум грошових вкладень – максимум доходів. Саме такі пропозиції зацікавлять підприємців», – підкреслила декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів Вікторія Даценко. 

У бізнес-плані студент має показати, як організувати бізнес, хто буде задіяний, скільки коштів необхідно вкласти. Де буде продаватися товар чи послуга.

«Учасники конкурсу можуть обрати будь-яку галузь економіки. Але пріоритетними визначили найбільш перспективні для нашого регіону – ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекс», – сказав керівник проекту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській облдержадміністрації Олександр Коломійцев.

«Із задоволенням візьму участь у конкурсі, – поділилася студентка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Тетяна Головня. – Вже провела серед студентів опитування. Найпекучіша проблема – знайти роботу після вишу. Адже роботодавцям потрібен стаж. Її вирішення бачу у створенні спеціального центру, в якому хлопцям та дівчатам допомагатимуть працевлаштуватися за спеціальністю вже зі студентських років».

Прийом робіт триватиме до 30 квітня 2019-го. Їх оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої – потенційні інвестори та підприємці, представники вишів. Вже у травні оголосять переможців.

«Зацікавлені у молодих фахівцях. Тож із задоволенням візьмемо на роботу авторів кращих бізнес-планів, – сказав директор по роботі з персоналом Центральної Енергетичної Компанії Ігор Коваленко. – Наші головні критерії до конкурсних робіт – економічність та перспективність».

«Проміжні підсумки плануємо підвести вже наприкінці березня, – зазначив Олександр Коломійцев. – Переможці отримають можливість стажуватися у провідних компаніях України. Це буде хороший старт успішної кар’єри молодих людей.  Передбачили і грошові премії».

Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – тут. Телефон для довідок 067 504 05 05.

Раніше повідомлялося, що студенти Січеславщини можуть поїхати на безкоштовне навчання до європейських вишів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...