App Store Google Play

На Січеславщині стартував конкурс бізнес-планів для студентів

20 Лютого 19:00
На Січеславщині стартував конкурс бізнес-планів для студентів

Ще не отримав диплом, а вже маєш власний бізнес-план. А також можливість розпочати кар’єру в найуспішніших компаніях України. Студентам Січеславщини пропонують долучитися до конкурсу на кращий бізнес-план. Його проводить ДніпропетроОДА. Прийом робіт вже стартував. У травні оголосять переможців. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Молодь – рушійна сила змін в Україні. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Пропонуємо студентам позмагатися у конкурсі бізнес-планів. Хлопці та дівчата мають не лише вигадати цікаву ідею, але й запропонувати конкретні кроки для її реалізації».

Взяти участь у конкурсі «Кращий бізнес-план» може студент будь-якого вишу регіону, у тому числі слухачі магістратури та заочники. Головне – мати ідею для стартапу та чіткий план її реалізації. А ще – зацікавити потенційного інвестора.

«Потенційний інвестор має бачити власну вигоду. Мінімум грошових вкладень – максимум доходів. Саме такі пропозиції зацікавлять підприємців», – підкреслила декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів Вікторія Даценко. 

У бізнес-плані студент має показати, як організувати бізнес, хто буде задіяний, скільки коштів необхідно вкласти. Де буде продаватися товар чи послуга.

«Учасники конкурсу можуть обрати будь-яку галузь економіки. Але пріоритетними визначили найбільш перспективні для нашого регіону – ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекс», – сказав керівник проекту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській облдержадміністрації Олександр Коломійцев.

«Із задоволенням візьму участь у конкурсі, – поділилася студентка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Тетяна Головня. – Вже провела серед студентів опитування. Найпекучіша проблема – знайти роботу після вишу. Адже роботодавцям потрібен стаж. Її вирішення бачу у створенні спеціального центру, в якому хлопцям та дівчатам допомагатимуть працевлаштуватися за спеціальністю вже зі студентських років».

Прийом робіт триватиме до 30 квітня 2019-го. Їх оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої – потенційні інвестори та підприємці, представники вишів. Вже у травні оголосять переможців.

«Зацікавлені у молодих фахівцях. Тож із задоволенням візьмемо на роботу авторів кращих бізнес-планів, – сказав директор по роботі з персоналом Центральної Енергетичної Компанії Ігор Коваленко. – Наші головні критерії до конкурсних робіт – економічність та перспективність».

«Проміжні підсумки плануємо підвести вже наприкінці березня, – зазначив Олександр Коломійцев. – Переможці отримають можливість стажуватися у провідних компаніях України. Це буде хороший старт успішної кар’єри молодих людей.  Передбачили і грошові премії».

Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – тут. Телефон для довідок 067 504 05 05.

Раніше повідомлялося, що студенти Січеславщини можуть поїхати на безкоштовне навчання до європейських вишів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...