App Store Google Play

За чотири роки ДніпроОДА реалізувала понад 60 екопроектів

19 Лютого 15:20
За чотири роки ДніпроОДА реалізувала понад 60 екопроектів

Розчищення водойм, ліквідація підтоплень і зариблення річки Дніпро. За чотири роки в області реалізували понад 60 масштабних екопроектів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка покращуємо екологічний стан Дніпропетровщини та умови життя людей. Щоб річка Дніпро не потерпала від цвітіння водоростей – зариблюємо її. Щоб водойми не підтоплювали будинки та угіддя людей – розчищаємо їх та будуємо водовідвідні мережі. Загалом реалізували понад 60 масштабних екопроектів», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Знову повноводними стали річки Інгулець, Самарчук, Шиянка, Кільчень, Томаківка та Заплавка. Із них вичистили мул і зарості очерету, укріпили береги.

Розчистили 23 км річки Мокра Сура у Дніпровському й Солонянському районах. Роботи врятували від постійних підтоплень мешканців сіл Аполонівка, Кам’янка, Сурсько-Литовське та Сурсько-Клевцеве.

Чисте – й русло річки Піщанка в Орлівщині: підрядники розчистили заболочені ділянки, відновили течію. Екологічний проект ліквідував підтоплення майже півтисячі садиб. Друге життя дали водоймі Бакаї, що у Васильківці. Її розчистили, встановили гідроспоруди.

Від постійних підтоплень врятували жителів мікрорайону Веселі Терни у Кривому Розі, села Мишурин Ріг Верхньодніпровського району та селища Карнаухівка поблизу Кам’янського.

У Марганці від підтоплень більше не страждають 50 тисяч жителів. За одним екопроектом – розчистили та поглибили річку Томаківка. За іншим – по вулицях, які найбільше потерпали від підтоплень, змонтували дренажну систему та уловлювачі дощової і талої води, зробили уклін для водовідведення.

Щороку Дніпропетровська ОДА випускає у річку Дніпро майже 1,5 млн карпів, товстолобиків та білих амурів. Це роблять, щоб відновити біологічний режим водойми. Риби з’їдають водорості, фільтрують воду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...