App Store Google Play

За чотири роки ДніпроОДА реалізувала понад 60 екопроектів

19.02.2019 15:20
За чотири роки ДніпроОДА реалізувала понад 60 екопроектів

Розчищення водойм, ліквідація підтоплень і зариблення річки Дніпро. За чотири роки в області реалізували понад 60 масштабних екопроектів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка покращуємо екологічний стан Дніпропетровщини та умови життя людей. Щоб річка Дніпро не потерпала від цвітіння водоростей – зариблюємо її. Щоб водойми не підтоплювали будинки та угіддя людей – розчищаємо їх та будуємо водовідвідні мережі. Загалом реалізували понад 60 масштабних екопроектів», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Знову повноводними стали річки Інгулець, Самарчук, Шиянка, Кільчень, Томаківка та Заплавка. Із них вичистили мул і зарості очерету, укріпили береги.

Розчистили 23 км річки Мокра Сура у Дніпровському й Солонянському районах. Роботи врятували від постійних підтоплень мешканців сіл Аполонівка, Кам’янка, Сурсько-Литовське та Сурсько-Клевцеве.

Чисте – й русло річки Піщанка в Орлівщині: підрядники розчистили заболочені ділянки, відновили течію. Екологічний проект ліквідував підтоплення майже півтисячі садиб. Друге життя дали водоймі Бакаї, що у Васильківці. Її розчистили, встановили гідроспоруди.

Від постійних підтоплень врятували жителів мікрорайону Веселі Терни у Кривому Розі, села Мишурин Ріг Верхньодніпровського району та селища Карнаухівка поблизу Кам’янського.

У Марганці від підтоплень більше не страждають 50 тисяч жителів. За одним екопроектом – розчистили та поглибили річку Томаківка. За іншим – по вулицях, які найбільше потерпали від підтоплень, змонтували дренажну систему та уловлювачі дощової і талої води, зробили уклін для водовідведення.

Щороку Дніпропетровська ОДА випускає у річку Дніпро майже 1,5 млн карпів, товстолобиків та білих амурів. Це роблять, щоб відновити біологічний режим водойми. Риби з’їдають водорості, фільтрують воду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...