App Store Google Play

У школи Дніпра закупили комп'ютерні класи

19.02.2019 12:20
У школи Дніпра закупили комп'ютерні класи

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради провів тендер на оновлення комп'ютерних класів у 12 школах Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада заплатить 7 156 800 гривень за 12 комплектів так званих комп'ютерних класів, які включають 15 персональних комп'ютерів для учнів, один комп'ютер для вчителя, інтерактивну дошку та мультимедійний проектор. 

Тендер виграла ТОВ "Виробнича фірма "Сервіс", яка запропонувала комп'ютери моноблоки (комп'ютер, в якому монітор на системний блок знаходяться в одному корпусі) американської марки DELL. Зазначимо, що один комп'ютер з подібною технічною характеристикою коштує від 22 тис грн до 36 тис грн.

Також підрядник запропонував інтерактивну дошку Smart Board, оптова вартість якої близько 35 тис грн, та проектор з кріпленням Infocus V30, який коштує в середньому від 15 тис грн до 20 тис грн. У  ТОВ "Виробнича фірма "Сервіс" один комплект коштує 596 400 грн, що порівнюючи із ринковими цінами є оптимальною. 

У вартість також входить поставка окремо у кожний навчальний заклад, включаючи супутні послуги. Підрядник має доставити товар до 15 квітня. 

В тендерній документації також вказано адреси шкіл, які отримають нові комп'ютери. 

Зазначимо, що засновником ТОВ «ПФ «Сервіс» виступає відомий у Дніпрі бізнесмен Геннадій Машинсон. Компанія займається оптовою, дрібнооптовою та роздрібною торгівлею комп'ютерної техніки. Тільки за останній рік компанія виграла тендерів у Департаменту гумполітики на 40 млн грн. Ще на 20,7 млн грн - у КР "Інфо-Рада-Дніпро", зокрема на встановлення камер по місту. Також 17,1 млн грн ТОВ «ПФ «Сервіс» освоїло від КП "Безпечна та інноваційна освіта" за 17 тендерів та майже 8 мільйонів від КП "Муніципальна варта".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...