App Store Google Play

Дніпрян запрошують взяти участь у майстер-класах з вирощування кристалів та гальванопластики

19 Лютого 16:20
Дніпрян запрошують взяти участь у майстер-класах з вирощування кристалів та гальванопластики

Задля популяризації точних наук серед школярів і навіть дорослих  Музей цікавої науки «Експериментаріум» підготував безліч шоу та майстер-класи. Про це сьогодні, 19 лютого, під час прес-конференції на каналі «Відкритий» розповіли члени колективу музею, передає Дніпроград.

Особливістю цього музею є те, що наука подається в ігровій формі, а не за допомогою «сухої» теорії.

«Діти можуть взяти участь у майстер-класах, подивитися на шоу. Ми намагаємося в доступній формі донести складні закони фізики», - зазначив директор музею Євген Буяновер.

Так, аби досягти своєї мети у зацікавленні відвідувачів, у музеї створили власну лабораторію. Спеціалісти організовують різноманітні шоу та майстер-класи з фізики, біології, електроніки, геології та  хімії. Не оминають увагою й оптичні ілюзії та властивості світла.

«Великою популярністю користується шоу «Темна наука», під час якого відвідувачі можуть спостерігати гаряче і холодне світіння, спробувати помалювати люмінафорною фарбою, дізнатися про можливості ультрафіолетового світла. Окрім цього, відвідувачів приваблюють мастер-класи з гальванопластики та кристалопластики. У першому випадку ми покриваємо будь-який предмет тонким шаром металу, а в другому - вирощуємо кристали», - розповів засновник лабораторії Сергій Басов.

Окрім того, під час майстер-класів спеціалісти навчать перевіряти якість продуктів за допомогою побутових засобів. Тому музей виконує не лише розважально-пізнавальну функцію, а й корисну.

Музей знаходиться у парку ім. Глоби та чекає на відвідувачів з 10 до 20 години без вихідних та перерви. Вартість вхідного квитка становить 80 грн, майстер-класу – від 150 грн. залежно від теми, а шоу – приблизно 800 грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...