App Store Google Play

Дніпрян запрошують взяти участь у майстер-класах з вирощування кристалів та гальванопластики

19.02.2019 16:20
Дніпрян запрошують взяти участь у майстер-класах з вирощування кристалів та гальванопластики

Задля популяризації точних наук серед школярів і навіть дорослих  Музей цікавої науки «Експериментаріум» підготував безліч шоу та майстер-класи. Про це сьогодні, 19 лютого, під час прес-конференції на каналі «Відкритий» розповіли члени колективу музею, передає Дніпроград.

Особливістю цього музею є те, що наука подається в ігровій формі, а не за допомогою «сухої» теорії.

«Діти можуть взяти участь у майстер-класах, подивитися на шоу. Ми намагаємося в доступній формі донести складні закони фізики», - зазначив директор музею Євген Буяновер.

Так, аби досягти своєї мети у зацікавленні відвідувачів, у музеї створили власну лабораторію. Спеціалісти організовують різноманітні шоу та майстер-класи з фізики, біології, електроніки, геології та  хімії. Не оминають увагою й оптичні ілюзії та властивості світла.

«Великою популярністю користується шоу «Темна наука», під час якого відвідувачі можуть спостерігати гаряче і холодне світіння, спробувати помалювати люмінафорною фарбою, дізнатися про можливості ультрафіолетового світла. Окрім цього, відвідувачів приваблюють мастер-класи з гальванопластики та кристалопластики. У першому випадку ми покриваємо будь-який предмет тонким шаром металу, а в другому - вирощуємо кристали», - розповів засновник лабораторії Сергій Басов.

Окрім того, під час майстер-класів спеціалісти навчать перевіряти якість продуктів за допомогою побутових засобів. Тому музей виконує не лише розважально-пізнавальну функцію, а й корисну.

Музей знаходиться у парку ім. Глоби та чекає на відвідувачів з 10 до 20 години без вихідних та перерви. Вартість вхідного квитка становить 80 грн, майстер-класу – від 150 грн. залежно від теми, а шоу – приблизно 800 грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...