App Store Google Play

Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

19 Лютого 09:00
Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

Перепони з боку міської влади, боротьба за реальну незалежність від ЖЕКів, намагання добитися від комунальних підприємств ЖКГ виканання їхніх послуг швидко та якісно, - і це далеко не всі проблеми, з якими зіштовхнулися ОСББ у Дніпрі. Вчора під час зустрічі в інформаційно-виставковому центрі «Mediaprosir» керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 26-го виборчого округу Дніпра шукали шляхи вирішення наболілих питань спільно зі своїм народним депутатом Андрієм Денисенком, передає Дніпроград з місця подій.

«Нам дали інструмент, але не дають ним нормально користуватися!» - так одним реченням своє становище характеризують керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Голови ОСББ обурюються: від влади не бачать жодної підтримки. Недостатнє фінансування з міського бюджету ремонтів ОСББ призвело до підвищення прохідного відсотку співфінансування з боку співвласників – аж до 40%. Але для багатьох ОСББ це – непідйомна формула. До прикладу, у Запоріжжі ця схема – «20/80», левову частину оплачує місцева влада. Відомий і позитивний досвід Києва у співпраці ОСББ з владою міста.

За словами співвласників житла, міська рада Дніпра усіляко заважає самостійному управлінню новостворених ОСББ, прийнявши горезсвісне неправове рішення №95/35. Ним передбачено надання купи зайвих документів у ЖЕКи, аби ті перестали нараховувати «квартплату» та нарешті дали свободу ОСББ.

«Ледь не щоденно ОСББ зіштовхуються із небажання комунальних підприємств ЖКГ добросовісно виконувати свою роботу. Яскравий приклад, кажуть люди, - водоканал. Викручують руки співвласникам багатоквартирних будинків енергопостачальники від ДТЕКу – незаконними вимогами передоплати, нарахування за електроенергію за завищеними тарифами тощо», - написав після зустрічі Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат зазначив: певний спільний план дій під час майже двогодинної зустрічі напрацювали. Попереду – копітка щоденна робота.

«Я вчергове впевнився: на владу потрібно впливати не лише тиском публічним і юридичним. Владу потрібно змінювати зсередини, представникам ОСББ потрібно ставати владою на місцях», - зауважив під час зустрічі Андрій Денисенко і ще раз акцентував на цьому увагу вже у соцмережі.

Фото: Ольга Андросова

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...