App Store Google Play

Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

19.02.2019 09:00
Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

Перепони з боку міської влади, боротьба за реальну незалежність від ЖЕКів, намагання добитися від комунальних підприємств ЖКГ виканання їхніх послуг швидко та якісно, - і це далеко не всі проблеми, з якими зіштовхнулися ОСББ у Дніпрі. Вчора під час зустрічі в інформаційно-виставковому центрі «Mediaprosir» керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 26-го виборчого округу Дніпра шукали шляхи вирішення наболілих питань спільно зі своїм народним депутатом Андрієм Денисенком, передає Дніпроград з місця подій.

«Нам дали інструмент, але не дають ним нормально користуватися!» - так одним реченням своє становище характеризують керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Голови ОСББ обурюються: від влади не бачать жодної підтримки. Недостатнє фінансування з міського бюджету ремонтів ОСББ призвело до підвищення прохідного відсотку співфінансування з боку співвласників – аж до 40%. Але для багатьох ОСББ це – непідйомна формула. До прикладу, у Запоріжжі ця схема – «20/80», левову частину оплачує місцева влада. Відомий і позитивний досвід Києва у співпраці ОСББ з владою міста.

За словами співвласників житла, міська рада Дніпра усіляко заважає самостійному управлінню новостворених ОСББ, прийнявши горезсвісне неправове рішення №95/35. Ним передбачено надання купи зайвих документів у ЖЕКи, аби ті перестали нараховувати «квартплату» та нарешті дали свободу ОСББ.

«Ледь не щоденно ОСББ зіштовхуються із небажання комунальних підприємств ЖКГ добросовісно виконувати свою роботу. Яскравий приклад, кажуть люди, - водоканал. Викручують руки співвласникам багатоквартирних будинків енергопостачальники від ДТЕКу – незаконними вимогами передоплати, нарахування за електроенергію за завищеними тарифами тощо», - написав після зустрічі Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат зазначив: певний спільний план дій під час майже двогодинної зустрічі напрацювали. Попереду – копітка щоденна робота.

«Я вчергове впевнився: на владу потрібно впливати не лише тиском публічним і юридичним. Владу потрібно змінювати зсередини, представникам ОСББ потрібно ставати владою на місцях», - зауважив під час зустрічі Андрій Денисенко і ще раз акцентував на цьому увагу вже у соцмережі.

Фото: Ольга Андросова

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...