App Store Google Play

Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

19 Лютого 09:00
Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

Перепони з боку міської влади, боротьба за реальну незалежність від ЖЕКів, намагання добитися від комунальних підприємств ЖКГ виканання їхніх послуг швидко та якісно, - і це далеко не всі проблеми, з якими зіштовхнулися ОСББ у Дніпрі. Вчора під час зустрічі в інформаційно-виставковому центрі «Mediaprosir» керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 26-го виборчого округу Дніпра шукали шляхи вирішення наболілих питань спільно зі своїм народним депутатом Андрієм Денисенком, передає Дніпроград з місця подій.

«Нам дали інструмент, але не дають ним нормально користуватися!» - так одним реченням своє становище характеризують керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Голови ОСББ обурюються: від влади не бачать жодної підтримки. Недостатнє фінансування з міського бюджету ремонтів ОСББ призвело до підвищення прохідного відсотку співфінансування з боку співвласників – аж до 40%. Але для багатьох ОСББ це – непідйомна формула. До прикладу, у Запоріжжі ця схема – «20/80», левову частину оплачує місцева влада. Відомий і позитивний досвід Києва у співпраці ОСББ з владою міста.

За словами співвласників житла, міська рада Дніпра усіляко заважає самостійному управлінню новостворених ОСББ, прийнявши горезсвісне неправове рішення №95/35. Ним передбачено надання купи зайвих документів у ЖЕКи, аби ті перестали нараховувати «квартплату» та нарешті дали свободу ОСББ.

«Ледь не щоденно ОСББ зіштовхуються із небажання комунальних підприємств ЖКГ добросовісно виконувати свою роботу. Яскравий приклад, кажуть люди, - водоканал. Викручують руки співвласникам багатоквартирних будинків енергопостачальники від ДТЕКу – незаконними вимогами передоплати, нарахування за електроенергію за завищеними тарифами тощо», - написав після зустрічі Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат зазначив: певний спільний план дій під час майже двогодинної зустрічі напрацювали. Попереду – копітка щоденна робота.

«Я вчергове впевнився: на владу потрібно впливати не лише тиском публічним і юридичним. Владу потрібно змінювати зсередини, представникам ОСББ потрібно ставати владою на місцях», - зауважив під час зустрічі Андрій Денисенко і ще раз акцентував на цьому увагу вже у соцмережі.

Фото: Ольга Андросова

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...