App Store Google Play

Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

19 Лютого 09:00
Андрій Денисенко зустрівся з головами ОСББ для обговорення проблем відповідальних власників житла

Перепони з боку міської влади, боротьба за реальну незалежність від ЖЕКів, намагання добитися від комунальних підприємств ЖКГ виканання їхніх послуг швидко та якісно, - і це далеко не всі проблеми, з якими зіштовхнулися ОСББ у Дніпрі. Вчора під час зустрічі в інформаційно-виставковому центрі «Mediaprosir» керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 26-го виборчого округу Дніпра шукали шляхи вирішення наболілих питань спільно зі своїм народним депутатом Андрієм Денисенком, передає Дніпроград з місця подій.

«Нам дали інструмент, але не дають ним нормально користуватися!» - так одним реченням своє становище характеризують керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Голови ОСББ обурюються: від влади не бачать жодної підтримки. Недостатнє фінансування з міського бюджету ремонтів ОСББ призвело до підвищення прохідного відсотку співфінансування з боку співвласників – аж до 40%. Але для багатьох ОСББ це – непідйомна формула. До прикладу, у Запоріжжі ця схема – «20/80», левову частину оплачує місцева влада. Відомий і позитивний досвід Києва у співпраці ОСББ з владою міста.

За словами співвласників житла, міська рада Дніпра усіляко заважає самостійному управлінню новостворених ОСББ, прийнявши горезсвісне неправове рішення №95/35. Ним передбачено надання купи зайвих документів у ЖЕКи, аби ті перестали нараховувати «квартплату» та нарешті дали свободу ОСББ.

«Ледь не щоденно ОСББ зіштовхуються із небажання комунальних підприємств ЖКГ добросовісно виконувати свою роботу. Яскравий приклад, кажуть люди, - водоканал. Викручують руки співвласникам багатоквартирних будинків енергопостачальники від ДТЕКу – незаконними вимогами передоплати, нарахування за електроенергію за завищеними тарифами тощо», - написав після зустрічі Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат зазначив: певний спільний план дій під час майже двогодинної зустрічі напрацювали. Попереду – копітка щоденна робота.

«Я вчергове впевнився: на владу потрібно впливати не лише тиском публічним і юридичним. Владу потрібно змінювати зсередини, представникам ОСББ потрібно ставати владою на місцях», - зауважив під час зустрічі Андрій Денисенко і ще раз акцентував на цьому увагу вже у соцмережі.

Фото: Ольга Андросова

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...