App Store Google Play

Андрій Денисенко допоможе ОСББ Дніпра захиститись від незаконних вимог енергетичного монополіста

19 Лютого 20:30
Андрій Денисенко допоможе ОСББ Дніпра захиститись від незаконних вимог енергетичного монополіста

Сьогодні, 19 лютого, у Дніпрі відбулася чергова зустріч між представниками Асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК Наш дімта народним депутатом Андрієм Денисенком, під час якої було обговорено ряд важливих питань, пов’язаних із функціонуванням ОСББ. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначили голови дніпровських ОСББ, наразі між ними та постачальником електроенергії виникають конфліктні ситуації, які призводять до проблем із належним обслуговуванням будинків. Користуючись своїм статусом монополіста в нашій області в сфері постачання універсальних послуг, енергетична компанія не поспішає їх вирішувати, хоча й порушує чинне законодавство.

Однією з найважливіших проблем є обов’язкова передоплата за споживання електроенергії. Попри явне порушення законодавства, енергетики вимагають від ОСББ сплачувати гроші наперед, а не по факту споживання.

«У деяких ОСББ кількість пенсіонерів чи родин у складних життєвих обставинах складає 60% від загальної кількості мешканців. Держава нараховує їм субсидії в кінці місяця, пенсію наперед їм не виплачують, а постачальник електроенергії, закриваючи свої фінансові ризики, вимагає оплачувати їм те, чого, по факту, вони ще не отримали», - розповіла Марина Філоненко, голова ОСББ.

Численні звернення людей до компанії переглянути порядок розрахунку за електроенергію в їхній комерційній пропозиції договори  ні до чого не призвели.

Народний депутат Андрій Денисенко підкреслив, що такі дії прямо суперечать вимогам діючого законодавства. Тому вирішувати цю проблему домовилися спільно в юридичній площині. Представники ОСББ підготують колективне звернення до нардепа, яке стане основою для звернень Денисенка до прокуратури, Антимонопольного комітету та НКРЕКП.

«Впевнений: необхідно зосередити увагу саме на питанні незаконних вимог передоплати за споживання електроенергії. Якщо вдасться вирішити цю проблему, то у майбутньому енергетична компанія вже по-іншому буде ставитися і до решти ваших звернень», - зауважив Денисенко.

Також він додав, що депутатське звернення буде надіслано не тільки від його імені, а від імені низки народних депутатів із Січеславщини.

«Наразі нам потрібна допомога у вирішенні проблем із монополістами, як дійсно мають соціальну важливість. Місцева влада нам не допомагає. А от допомога Андрія Денисенка і організація таких зустрічей може допомогти вийти на якісно новий рівень розв’язання цього та інших проблемних питань. Сподіваємося, що з боку енергопостачальника з’явиться повага до нас і він почне прислуховуватися до наших скарг», - підсумувала Марина Філоненко.

Звернення народних депутатів до відповідних органів будуть направлені вже протягом найближчих тижнів.

Нагадаємо, що вчора Андрій Денисенко також зустрічався з представниками ОСББ щодо проблем з передачею в управління їхніх будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...