App Store Google Play

Водоканал у Марганці можуть передати у власність місцевої міської ради

18.02.2019 14:40
Водоканал у Марганці можуть передати у власність місцевої міської ради

Марганецький водоканал може потрапити у руки місцевої влади, яка раніше запам’яталася розкраданням теплотрас та пропозиціями обладнати кожне подвір’я в місті водокачками. Відповідне рішення про передачу з обласної у міську комунальну власність було розглянуто під час останнього засідання постійної комісії з питань комунальної власності та ЖКГ у Дніпропетровській обласній раді, повідомляє Дніпроград.

Так, окремі члени комісії вислухали позицію міського голови Марганця Олени Жадько, яка бореться з водоканал протягом останніх декількох років. Наразі міська рада готова взяти на себе відповідальність за матеріально-технічне забезпечення підприємства та формування тарифів.

У свою чергу, в обласній раді водоканали вже давно «муляють очі» депутатам та певним чиновникам, адже за останні 20 років ці комунальні підприємства накопичили чимало проблем, для вирішення яких необхідні колосальні інвестиції.

Таким чином, комісія з питань комунальної власності хоче позбавити обласну раду тягаря у вигляді хоча б Марганецького водоканалу. Остаточне рішення за собою залишає сесія Дніпропетровської обласної ради, яка відбудеться 22 лютого.

Варто зазначити, що Олена Жадько - ставлениця нардепа Вілкула, відома як організатор холодомору в мирному шахтарському містечку Марганець. 

Раніше повідомлялося, що дії "Опозиційного блоку", інтереси якого представляла міська голова Жадько, у Марганці вже перетнули межу гуманітарної катастрофи.

Нагадаємо, під час опалювального сезону Марганець потерпав від холоду та відсутності світла. Також влада залишила три тисячі місцевих мешканців без газу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...