App Store Google Play

У Дніпрі обіцяють відкрити 29 нових амбулаторій

18.02.2019 17:20
У Дніпрі обіцяють відкрити 29 нових амбулаторій

У Дніпрі планують розвивати мережу амбулаторій сімейної медицини та відкрити 29 нових медичних відділень. Про це сьогодні, 18 лютого, розповів заступник міського голови Андрій Бабський, передає Дніпроград.

Протягом трьох років у Дніпрі обіцяють капітально відремонтувати, реконструювати та побудувати 29 додаткових амбулаторій сімейної медицини. Медичні установи будуватимуть за підтримки ДніпроОДА у рамках Угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку з впровадженням проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

"Місто отримає сучасні амбулаторії сімейної медицини європейського рівня без суттєвих витрат з міського бюджету. Із міського бюджету буде витрачено кошти тільки на проектно-кошкорисну документацію. Це близько 10 млн грн. Цьогоріч плануємо відкрити близько п'яти амбулаторій", - розповів директор Департаменту охорони здоров'я Дніпровської міськради Андрій Бабський.

Нові амбулаторії будуть оснащені сучасним обладнанням та меблями (ЕКГ-телеметричні пристрої, електрокардіографи портативні, тонометри очні, сумки-укладки лікаря, пульсометри, глюкометри, холестерометри, фетальні доплери портативні, тонометри для вимірювання артеріального тиску, отоофтальмоскопи портативні, небулайзера та медичні меблі), а також комп’ютерним та мережевим обладнанням.

В амбулаторіях мешканці Дніпра зможуть отримати кваліфіковану первинно-медичну допомогу. Відтак у Дніпрі працює нещодавно вдіремонтована амбулаторія №5, яка належить Дніпровському центру первинної медико-санітарної допомоги №6. Тут працюють двоє сімейних лікарів, педіатри, терапевти, хірург, медсестри та гінекоголог. Загалом амбулаторія обслуговує близько 4500 дніпрян. 

Нагадаємо, директора Департаменту охорони здоров'я Дніпровської міськради Андрія Бабського підозрюють у приховуванні доходів протягом останніх двох років. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...