App Store Google Play

На Січеславщині продовжують слідкувати за передвиборною кампанією кандидатів у президенти

18.02.2019 13:40
На Січеславщині продовжують слідкувати за передвиборною кампанією кандидатів у президенти

На Дніпропетровщині продовжують фіксувати порушення правил проведення агітаційної передвиборної кампанії. Про це сьогодні, 18 лютого, під час прес-конференції в ІА "Відкритий" розповів в координатор Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області Вадим Головченко, передає Дніпроград.

Активісти мережі ОПОРА фіксують велику зацікавленість кандидатів до нашого регіону. Цікавість обумовлена тим, що із 44 зареєстрованих кандидатів, восьмеро є вихідцями із Дніпропетровської області.

"Це Геннадій Балашов, Олександр Вілкул, Володимир Зеленський, Віктор Кривенко, Віталій Купрій, Юлія Литвиненко, Володимир Петров, Юлія Тимошенко. У лютому Дніпропетровщину відвідали Олександр Вілкул, Сергій Тарута, Олег Ляшко, Юлія Тимошенко. Це пов'язано із тим, що у регіоні проживає чи не найбільша кількість виборців, порівнюючи з іншими областями - усього 2,5 мільйони", - розповів Вадим Головченко.

Протягом лютого спостерігачі також виявили певні порушення. Усього з початку передвиборної кампанії до поліції подано 75 заяв, з яких 19 - у лютому місяці. 

"Серед типових порушень - неналежне оформлення вихідних даних на агітаційних матеріалів. Окрім того, у Кривому Розі на комунальному підприємстві розміщено плакат Олександра Вілкула, що є незаконним. Також передвиборну агітацію проводять команди Ліги Сміху, наприклад команди були у Дніпрі та Кривому Розі з однією програмою, проте у Кривому Розі подача жартів була більш агітаційна за Зеленського", - розповів Вадим Головченко. 

Експерт також розповів, що представники Громадянської мережі ОПОРА та Координаційного центру надання правової допомоги підписали Меморандум про співпрацю в межах спільної реалізації правопросвітницької ініціативи «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ». У межах Меморандуму домовились про співпрацю за питань розроблення, планування та проведення інформаційних та просвітницьких кампаній, а також щодо проведення громадськими омбудсменами із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА навчань щодо захисту виборчих прав громадян для адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги.

Нагадаємо, на стіні одної з шкіл Дніпра повісили політичну агітацію. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...